Конкурс краси і талантів

17 листопада 2016 року до Міжнародного дня студента в актовій залі Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу відбувся конкурс «Студентська красуня — 2016».

Яскрава подія студентського життя коледжу зібрала велику кількість глядачів: студентів, викладачів, родичів та друзів учасниць.

Перед виходом конкурсанток були оголошені результати конкурсу «Краща студентська група 2015-2016». Спонсор конкурсу Блізняк Вячеслав Борисович особисто вручив грошові винагороди переможцям. Отже, вітаємо:

І місце – ТО-301

ІІ місце – РО-302

ІІІ місце – РО-221

krasagrupa

Після довгих репетицій конкурсантки влаштували неймовірне свято. Незважаючи на хвилювання, учасниці заходу були впевненими у собі, прекрасними, а їх виступи цікавими та креативними.

5

До складу авторитетного журі увійшли відомі представники Харкова, а очолив його Юрій Дмитрович Яковенко.

Склад журі:

1. Яковенко Юрій Дмитрович — голова правління спілки споживчих товариств «Кооперації Харківщини».
  2. Четверіков Дмитро Миколайович – директор Хопер Трейд.
  3. Сеник Ярослав – фітнес-інструктор програми Zumba, тренер всеукраїнських конкурсів зі спортивно-бальних танців, хореограф-постановник масових заходів.
  4. Коваль Владислав Михайлович – викладач фізичного виховання.
  5. Блізняк Вячеслав Борисович — головний редактор журналу «Кооперація Харківщини».
  6. Крамаренко Павло Валерійович – директор AMP дизайн-студії.

Програма конкурсу була насиченою: «Візитка», «Моє бачення майбутньої професії», «Мій талант». Журі оцінювало претенденток на перемогу за гармонійність образу, граціозність, вишуканість, музичність, відчуття ритму, креативність.

Переможниці у відповідних номінаціях:

«Міс Глядацьких симпатій» — Яна Іванова (ОД-304) «Міс Гармонія» — Валерія Шаптала (ТХ-124) «Міс Креатив» — Анастасія Теплова (ТО-202)

Зліва направо: Яна Іванова, Валерія Шаптала, Анастасія Теплова

«Міс Позитив» — Галина Павленко (ТХ-125)«Міс творчість» — Владислава Мохницька (РО-320) «Міс Професіоналізм» — Світлана Невмержицька (РО-221)

2

Зліва направо: Галина Павленко, Владислава Мохницька, Світлана Невмержицька

«Міс Стиль» — Аліна Авраменко (РТБ-123)«Міс Шарм» — Анастасія Олімська (РО-320) «Міс Елегантність» — Яна Блудова (РТБ-123)

3

Зліва направо: Аліна Авраменко, Анастасія Олімська, Яна Блудова

Другою віце-міс стала Катерина Бабиніна (ТМ-284).

2vitse-mis

Першою віце-міс – Кисіль Анна (ТО-301).

1vitse-mis

Корону переможниці одягла Ірина Васильєва (ТО-103).

4

Фото справа: Ірина Прокопенко та Ірина Васильєва

Конкурсантки зачаровували своєю елегантністю та талантами, вишуканим одягом та чарівними посмішками. Кожна дівчина змогла залишити по собі згадку в серцях глядачів і довести, що для сучасної молоді пріоритетом залишається гармонія розуму, краси і таланту.

usi

Між виходами дівчат для глядачів виступали талановиті студенти коледжу та їх випускники. Минулорічна переможниця конкурсу Ірина Прокопенко заспівала пісню разом із Максимом Литвіном (РО-221).

6

Запалювала гумором та енергетикою талановита студентська команда КВК.

Такі заходи завжди будуть актуальними, оскільки конкурс краси надає неабиякий досвід всім учасницям, бо вони навчаються правильно та успішно презентувати свою особистість, мають можливість розповісти про себе, продемонструвати свої таланти.