Свято з запахом осені…

Уже в природі повноправною господинею стала осінь!Прохолодно надворі, але не в нашому коледжі, адже 11 листопадами традиційно святкували «Осінній вернісаж».

Так, насправді, осінь – це чарівна, багата та щедра пора року. Справжню насолоду подарували нам яскраві картини на столі під назвою «Осіння палітра». Цьогорічна виставка вразила розмаїттям добору матеріалу, кольоровою гамою та техніками виконання робіт.

1213

Поринути у красу осіннього міста можна було на виставці фотоетюдів «Осінь у місті». Студентські роботи пройняті надзвичайною щирістю і майстерністю.

3

А на завершення наші майстри та майстрині підготували показ осінньої колекції одягу «Примхи осені», на якому студенти-моделі запалювали залу вогнем емоцій, а кожний глядач зміг обрати для себе певний «look».

28

11

Кожну колекцію оцінювало досвідчене і вимогливе журі.

6

Святковий концерт розпочали хлопці піснею «Золотава осінь» Віталій Михайлов (ТХ-320) та В’ячеслав Савченко (ТХ-125).

16

Яскравим був також виступ Максима Шемчука (ТО-202) із прем’єрою пісні «Осінь».

9

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Переможцем  у конкурсі  фотоетюдів стала

група РО-221

Найкращою роботою була визнана картина на столі

групи ТХ-124

Перемогла в конкурсі показу осінньої колекції одягу  «Примхи осені»

група Ф-119

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ
«ОСІННЬОГО ВЕРНІСАЖУ»!

7

Бажаємо всім успіхів та творчого натхнення!