У житті переможуть професіонали!

3 листопада в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі відбувся форум на тему «Новітні продукти харчування від Харківських учених» для студентів І і ІІ курсу спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність».

У рамках форуму взяв участь академік міжнародної академії холоду, відмінник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор Пивоваров Павло Петрович.

2

Він познайомив студентів з новітніми технологіями виробництва інноваційних харчових продуктів із різних видів сировини, торгової марки ТОВ «Тайфун 2000».

На форумі студенти мали змогу не тільки почути, а й побачити новітні технології виготовлення інноваційних харчових продуктів, оцінити їх якість та призначення.

3

На форум завітали директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко, заступник директора з навчальної роботи Валентина Петрівна Азовська, завідувач практики Болотська Наталія Федорівна

Цей захід сприятиме подальшому застосуванню отриманих знань, досвіду не тільки в навчальному процесі, а і в майбутній професійній діяльності. Атмосфера спілкування була насичена позитивними емоціями, що сприяло підвищенню зацікавленості з боку студентів.

4

Сподіваємося, життєвий шлях перемог та успіху Павла Петровича надихне студентів на їх власні звершення та втілення високої заповітної мрії.