Інтелектуальний сезон розпочався!

20 жовтня в нашому коледжі відбувся перший тур інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

Традиційно гра проходила під потронатом голови Правління Спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини» – Юрія Дмитровича Яковенка.

4

В турнірі брали участь двадцять команд коледжу. Доброю традицією стала участь поза конкурсом команди справжніх професіоналів – ерудитів: «СОЮЗ» – працівники споживчої кооперації.

Уже в першому раунді визначились найактивніші команди, які до останього питання продовжували боротьбу за призові місця.

2

Нарешті було визначено переможців! Найбільшу кількість балів  серед студентів набрала і здобула перемогу команда «Слобожанці» – збірна команда студентів, членів клубу «Ерудит».

1

Друге місце посіла «БТР» – команда  студентів першого курсу.

3

Третє місце вибороли «Lumen» – студенти  спеціальності «Фінанси і кредит».

Голова журі Юрій Дмитрович нагородив переможців солодкими призами та підкреслив високу ерудованість і світогляд гравців, а також надзвичайно захоплюючу атмосферу.

5

Ольга Володимирівна Неонета, керівник клубу «Ерудит»