Випуск — 2020

Випуск дипломованих фахівців — головна подія кожного навчального року.  Черговий, але незвичний, без святкового концерту й урочистостей, без бурхливих оплесків – випуск фахівців 2020. У пріоритеті – безпечність і здоров’я кожного. Дипломи фахівців отримали студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Напівпорожня актова зала, незвично принишклі студенти. Але щирі вітання від директора коледжу  Катерини Петрівни Вініченко, керівників студентських груп Людмили Олександрівни Лічнар (ТМ-388), Наталії Сергіївни Бочарової (Ф-321), Нелі Володимирівни Кубло (ГРС-325) були  урочистими  й водночас по-родинному теплими й зворушили кожного присутнього.  Катерина Петрівна, вітаючи випускників, побажала, щоб їхні мрії та плани стали реальністю, а  успіхи — втіхою для батьків і гордістю для коледжу.

Під час перегляду відеороликів зі студентського життя, таких яскравих і неповторних,  випускники не стримували оплесків, а на очах у багатьох бриніли сльози вдячності долі, що подарувала їм ці три прекрасні студентські роки, протягом яких поряд з ними були наставники, які щедро ділилися своїми знаннями й вкладали в кожного часточку своєї душі.

У добру путь, дорогі випускники!
Шануйте батьків! Шануйте Україну!
Наполегливо освоюйте світ обраної професії,
бо створювати власне майбутнє — вам!