Літній випуск 2017

30 червня у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі особливе свято – вручення дипломів випускникам.

Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо.

З теплими побажаннями та мудрими настановами до випускників звернулися директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко і куратори груп. Напутня батьківська порада та слова вдячності педагогічному колективу пролунали з вуст батьків.

Їх виступ-привітання, а особливо танок, був такий ніжний і зворушливий, що не міг не розчулити. Випускники щиро та з теплотою подякували своїм викладачам, кураторам, батькам за здобуті знання, підтримку, розуміння та любов.

Кращі студенти були нагороджені грамотами за сумлінне навчання, активну участь у громадській, культурно-масовій роботі, за спортивні досягнення.

Неповторну атмосферу добра, радості та прощання з навчальним закладом створила концертна програма, що стала чудовим дарунком для випускників.

Завершилося свято загальною фотосесією на пам’ять.

Дорогі випускники!

Не зупиняйтесь на досягнутому, крокуйте вперед.

Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала цього дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника коледжу.

Творчих вам успіхів, натхнення, кар’єрного злету, щасливої долі!