Посвята у студенти

Знов вересень ступив на наш поріг…

У 100-ий раз пролунав урочистий дзвоник в Харківському кооперативному.

Радісні і дещо збентежені вчорашні школярі, а відсьогодні – студенти, гості, батьки вже з перших хвилин опинилися в дружній, святковій атмосфері. Колоритна українська музика, презентації про неповторне студентське життя від Прес-Центру студентської ради коледжу. Святково прикрашена актова зала: тріпочуть і, здається, ось-ось зірвуться у височінь синьо-жовті кульки як символ чистого неба і безмежного пшеничного українського поля.

Ледь перевели присутні в залі подих, а вже на сцені – усміхнені україночки – танцювальний гурт з хореографічною композицією «Ласкаво просимо».

Свято розпочалося! Врочиста хвилина – звучить Гімн України. Схвильовані першокурсники приймають вітання з Днем знань, побажання отримати міцні знання, вповні відчути такі прекрасні студентські роки від директора коледжу Катерини Петрівни Вініченко. Вітальні слова від керівництва спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини», хліб-сіль почесним гостям, пісня «Україна моя» від золотого голосу коледжу Ірини Васильєвої – нікого не залишили байдужими.

Ведучі свята Катерина Бабиніна, голова студентської ради коледжу, переможниця міського конкурсу «Молода людина року», Микола Гришко, член студентської ради, провели врочисту клятву для першокурсників, заповіли їм бути гідними звання студента Х-К-Т-Е-Ку.

Студентські символи ключ до знань, залікову книжку і факел знань вручили першокурсникам відмінниці навчання Руслана Коверя і Аліса Кутько.

Теплою емоційною промовою привітала першокурсників, їх батьків та всіх присутніх на святі директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко.

Врочистість посвяти у студенти завершилася молебнем священика о. Ігоря, піснею «Благослови, Боже» у виконанні С.П. Біляєва.

Гучний дзвоник сповістив, що студентське життя розпочалося! Він пролунав з рук Максима Шевчука, керівника студентського Культурного Центру, талановитого учасника проекту Голос України, переможця районного конкурсу «Молода людина року». Всім присутнім він подарував чудову пісню «Щастя, добра і любові».

Напередодні історичної для нас дати – 100-річчя кооперативної освіти, право покласти квіти до барельєфу М.П. Балліна випала відмінницям навчання Афанас’євій Дарії, яка є головою Ради музею коледжу і Аліні Митровці.

Нехай кожна подолана сходинка на цьому шляху
веде наших студентів до омріяної професії!