Знайомтесь – це ми

8 вересня в актовій залі Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу відбулася традиційна творча зустріч-знайомство першокурсників з найактивнішими й найталановитішими старшокурсниками, головами секторів студентської ради, керівниками клубів та гуртків.

Для студентів-першокурсників ми знайомі й незнайомі. Вони вже освоїли навчальні аудиторії, куточки відпочинку та всі матеріальні блага коледжу. Але зазирнути в активне культурне, творче, духовне життя студентства у них ще не було можливості. Щоб задовольнити їхню цікавість, голови секторів студентської ради, керівники клубів та гуртків яскраво представили себе на традиційному концерті-зустрічі.

Першою звернулася до студентства директор коледжу Катерина Петрівна Вініченко. Її теплі, щирі слова задали тон подальшій зустрічі й налаштували першокурсників на активну участь у житті коледжу. Крім того, директор скористалася чудовою нагодою привітати переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року»: викладача Скибу Аліну Олександрівну, студентів Бабиніну Катерину та Шемчука Максима.

Феєрично спалахували одна за одною зірочки на сцені.

Прекрасною плеядою засяяли студентська рада, зірковий розсип усіх спеціальностей, сузір’я талановитої студентської молоді: улюблені вокалісти, танцювальний колектив «Експресія», танцювальний дует та КВК.

Першокурсники! Бажаємо вам успіхів і натхнення!
Нехай студентські роки стануть дійсно найкращою порою у вашому житті!