Найкращий відпочинок для найкращих практикантів

Мережа супермаркетів «РОСТ» – територія професійного самовдосконалення і змістовного відпочинку, які в поєднанні забезпечують гідне місце особистості в суспільстві. Визначальною ознакою цього підприємства є корпоративний стиль життя.
Ми, студенти спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність», переконались у цьому під час проходження практики й організованого відпочинку.

Керівництво підприємства за результатами навчального стажування виявило найкращих. Ними стали Кот Вікторія, Немашкало Дмитро, Бабиніна Катерина, Кедров Станіслав, Ільченко Юлія, Титов Дмитро, Воробйов Ігор, Канченко Дмитро, Артюхов Ігор і я – Дрюкова Анна, студентка групи ТМ-385.
Ми отримали безкоштовну путівку на базу відпочинку «Park Rost club» у селищі Гайдари.

Річка, ліс, ранкові серпневі зорі з краплинами срібної роси, романтичне надвечір’я сповнювали нас відчуття емоційної рівноваги, гармонії, впевненості в правильному виборі життєвого шляху.
Мальовничі пейзажі та спортивні змагання, свідками яких ми були, перехоплювали подих.
А ввечері, стомленні сонцем, ми смажили смачні шашлики й співали пісні. Цей відпочинок згуртував наш колектив, ми стали справжніми друзями, сподіваюсь, на все життя.

Бажаю й іншим студентам якнайчастіше відчувати повноту життя.

Дрюкова Анна, студентка групи ТМ-385