Аланські витоки

Цими вихідними, 9 і 10 вересня, поблизу Харкова  пройшов фестиваль SaltivFest-2017, у якому в локації «Аланські витоки» вперше спробували себе в ролі екскурсоводів студенти ХКТЕК з груп ТО-104, РТФ-124, ТО-203, Ф-120.

Відгуки студентів:

«Мені сподобалося побувати у ролі волонтера. І поїздка до Верхньосалтівського археологічного комплексу стала дуже цікавим досвідом, яка розкрила мені зміст роботи волонтера». (Перемот Софія, група ТО-104).

«Чудова підготовка фахівців, гарні, приємні люди, щира обстановка на фестивалі і конкретно у краєзнавчому музеї створили можливість влитися в сім’ю професійних екскурсоводів». (Лазебник Дарина, група ТО-104).

«Для моєї майбутньої професії це був відмінний досвід». (Івайкіна Зоя, група ТО-104).

«Сьогодні нам вдалося побувати на одному з фестивалів Верхньосалтівского комплексу. І це одне з тих небагатьох місць, де є можливість попрацювати волонтером. Більшість з нас проводили міні-екскурсії для відвідувачів у краєзнавчому музеї. День пройшов швидко і непомітно. Звичайно, ми трохи втомилися, але час провели з користю!

Також хочеться висловити особливу подяку від усього колективу Вірі Василівні Панченко за її постійну підтримку протягом фестивалю». (Овчаренко Ірина, група РТФ-124)