Заняття у Центральній ОДПІ Харкова

Заняття в практичному середовищі

14 вересня 2017 викладачем дисципліни «Податкова система» Рибак І.Л. було проведено заняття для студентів груп Б-356 та ОД-305 в Центральній ОДПІ (Об’єднана державна податкова інспекція) м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області (Головного управління державної фіскальної служби).

Навчання в Харківському кооперативному коледжі – це не тільки теоретичні, а й практичні заняття, а саме заняття в практичному середовищі. Викладачі циклової комісії економіки та інформаційних технологій багато уваги приділяють саме таким заняттям.

Цього разу студенти зустрілися з начальником ОДПІ Зайцевим Ю.О., начальником управління обслуговування платників Скірда О.В.  та з заступником начальника Дикань О.А.

Зустріч проходила під гаслом: «Молодь – це наше майбутнє!». Спочатку відбулось спілкування та обмін думками між керівництвом ОДПІ та студентами. Юрій Олександрович Зайцев розповів студентам про особливості роботи податкової інспекції, її функції та про зміни, які відбулися в  структурі. Студенти мали можливість ставити питання, які їх найбільше цікавили. Бесіда проходила в чудовій  дружній, невимушеній обстановці.

Наступним етапом зустрічі була екскурсія по Центру обслуговування платників, яку провела начальник управління обслуговування платників Оксана Валеріївна Скірда. Екскурсія дала можливість студентам краще зрозуміти суть роботи податкового інспектора.

Величезна вдячність керівництву Центральної ОДПІ за надану можливість студентам зануритись в складний і в той же час цікавий світ податкової системи.