Кращий викладач 2017 року

3 жовтня п.р. у Житомирі відбувся конкурс «Кращий викладач 2017 року» серед кооперативних коледжів України.

Від нашого коледжу в конкурсі взяла участь викладач вищої категорії Ольга Володимирівна Неонета.

Вона провела заняття з дисципліни «Історія української культури» для студентів спеціальності «Туризм». Заняття проведено у формі інтерактивної лекції з елементами бесіди та випереджувальними завданнями. Викладач успішно використовувала інноваційні форми і методи проведення занять, успішно поєднувала теоретичний матеріал з практичним, враховувала індивідуальні особливості студентів.

Ольга Володимирівна найефективніше використовувала мультимедійні технології навчання, що було відмічено конкурсною комісією.

За підсумками конкурсу Неонета О.В. посіла друге місце.

Проведення таких конкурсів сприяє виявленню та підтриманню творчої праці викладачів кооперативних коледжів, підвищенню їхньої професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.

Шановна Ольго Володимирівно!
Нехай Ваша подальша професійна діяльність
буде сповнена натхненням і творчими перемогами.

Успіхів Вам, здоров’я та благополуччя.

Педагогічний та студентський колективи коледжу