Плекаємо народні традиції

12 грудня на сцені Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу ожила одна із сторінок молодості наших прадідів – Андріївські вечорниці.

Серед  зимових свят чи не найвеселішим і таким довгожданим був день Андрія, 13 грудня,  у переддень якого молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи усілякі забави та гуляння.

Кожен, хто завітав на Андріївські вечорниці до актової зали коледжу, поринув у глибину віків, пригадав традиції та звичаї українського народу, наївся вареників, насміявся досхочу, бо які ж вечорниці без дотепних жартів, кумедних ігор та пісень про кохання? Особливо цікавим дійством для всіх присутніх було ворожіння.

Ми докладаємо всіх зусиль, аби зберегти і передати нащадкам звичаї українського народу. Адже звичаї, традиції, мова, а також національна пам’ять – це ті найміцніші елементи, які об’єднують окремих людей в один народ, в одну націю. Тому я щиро вдячна всім за підготовку свята, а особливо студентам групи ТО-104, найактивнішим та найкреативнішим!

Завідувач бібліотеки О. М. Менткевич