Відкрите заняття з української літератури

Нехай життя — момент і зложене з моментів,
Ми вічність носимо в душі.
І.Франко

13 грудня  в групі ТО-104 викладачем Яровенко Т.С. було проведено відкрите заняття з української літератури на тему «Володимир Винниченко. Поєднання в новелі «Момент» реалістичного змалювання дійсності та філософського підтексту».

Ефективно використавши метод  проблемної лекції,  Яровенко Т.С.  організувала творчий діалог  зі студентами, залучила їх до продуктивної діяльності, спонукала ставати питання самому собі, своєму товаришу, викладачу, щоб дійти до істини.

Завдяки цікавим формам і методам, застосованим на занятті, студенти заглибились у філософський зміст новели, поринули в коло надзвичайно важливих питань: що таке щастя, момент і вічність, чи вміють вони гідно оцінити кожен момент їхнього життя.

Запропонована викладачем гра «Ти — герой» сприяла розвитку в студентів образного мислення, а отже, і потяг до творчості. Уміле й доцільне використання мультимедійного комплексу, різноманітних таблиць, асоціативних кущів зробило заняття жвавим, насиченим і цікавим.
 Яровенко Т.С., кандидат філологічних наук, талановитий і творчий викладач, запропонувала студентам  для ознайомлення  низку  власних розробок і досліджень творчості Володимира Винниченка.
Завдяки плідному заняттю студенти спеціальності «Туризм» здобули цікаві знання з літератури, історії та культури рідного краю, що знадобиться в їх майбутній професії.
Циклова комісія загальноосвітньої підготовки