«Ой, хто, хто Миколая любить!»

19 грудня у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі святкували Святого Миколая.

У холі коледжу з самого ранку привітно зустрічала  викладачів і студентів господиня заходу Оксана Миколаївна Менткевич. Її мистецьке об’єднання «Світ Арт» і керівник вокального гурту Сергій Петрович Бєляєв влаштували фольклорне театралізоване дійство, яке створило святковий настрій і завершилося флешмобом «Ой, хто, хто Миколая любить!»

Цього ж дня студенти вітали й співробітників  ССТ «Кооперація Харківщини». Господарі щедро обдарували  колядників, котрі цього дня вволю поласували смаколиками.

У  всіх  причетних до свята було відчуття чогось неймовірного і казкового, приправленого  традиційним ароматом  мандаринів – напевно, саме таким для більшості дітей і для багатьох дорослих є передчуття Новорічних і Різдвяних свят. День Святого Миколая — чудова можливість поділитися своїм теплом, і не тільки зі своїми найближчими, а й з тими, хто дуже  цього потребує.

Тому вже традиційно циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу і волонтери коледжу готують для воїнів АТО смачну випічку, передаючи захисникам України  разом з нею тепло своїх сердець і щире побажання миру й злагоди.

А ще напередодні свята волонтери коледжу влаштували благодійні майстер-класи з карвінгу та екологічної іграшки для дітей-сиріт, дітей, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу і дітей-переселенців із зони АТО.

Від щирого серця з зимовими святами вітаєм!
Бажаєм вам щастя, здоров’я бажаєм!
Хай серце радіє, душа хай співає,
А настрій святковий весь рік не зникає!

Мистецьке об’єднання «Світ Арт»