Рейтингові списки вступників на основі базової загальної середньої освіти

Рейтинговий список вступників

на основі базової загальної середньої освіти

спеціальність 242 Туризм

№ з/п

 

П.І.Б.

 

Конкурсний бал

 

Середній бал

документу

про освіту

1 Коваль Каміла Владиславівна 31,3 10,3
2 Остапчук Руслана Юріївна 30,1 11,1
3 Діденко Альона Олександрівна 28,9 9,9
4 Потапова Софія Олексіївна 28,3 10,3
5 Мінджия Давид Роїнович 28,3 8,3
6 Косих Анна Дмитрівна 28,2 10,2
7 Руденко Анастасія Володимирівна 27,8 9,8
8 Яковенко Єлизавета Юріївна 27 9
9 Гарева Марія Олегівна 26,7 9,7
10 Герасименко Вероніка Андріївна 26,2 9,2
11 Разторгуєва Валерія Русланівна 26,1 9,1
12 Тимохіна Анна-Марія Віталіївна 25,4 9,4
13 Скрипнік Анжеліка Ігорівна 25,2 8,2
14 Попова Сніжана Сергіївна 25 9
15 Пивовар Олександр Олександрович 25 8
16 Шмачкова Марія Валентинівна 24,9 8,9
17 Немикіна Єлизавета Валеріївна 24,8 9,8
18 Перепелиця Софія Максимівна 24,8 7,8
19 Приходько Дар`я Миколаївна 24,5 8,5
20 Чернова Надія Василівна 24,5 8,5
21 Сегеда Маргаріта Юріївна 24,3 9,3
22 Набок Валерія Олексіївна 24,3 8,3
23 Кравченко Анна Юріївна 24,2 8,2
24 Міхо Дарія Сергіївна 24,2 7,2
25 Гойко Софія Ігорівна 24 10
26 Ликова Вероніка Вадимівна 23,9 7,9
27 Хмельницька Анна Дмитрівна 23,8 8,8
28 Булига Вікторія Артемівна 23,5 7,5
29 Деркач Анна Олександрівна 23,2 8,2
30 Оніщенко Анастасія Валеріївна 23,2 8,2
31 Каліш Еріка Анатоліївна 23,2 8,2
32 Крамчанінова Аліна Андріївна 23,1 9,1
33 Суворова Ангеліна Дмитрівна 22,9 7,9
34 Капустіна Дар`я Вікторівна 22,8 8,8
35 Насон Олег Сергійович 22,8 8,8
36 Кирєєва Аліна Володимирівна 22,7 9,7
37 Приходько Аліна Валеріївна 22,6 8,6
38 Овчаренко Софія Юріївна 22,5 7,5
39 Поколодний Володимир Володимирович 22,4 10,4
40 Мурадян Олена Арменівна 22,3 8,3
41 Генджадзе Анна Ладівна 22,2 8,2
42 Наконечна Аліна Романівна 22,1 9,1
43 Хмара Захар Сергійович 22 8
44 Селянінова Софія Олександрівна 21,9 8,9
45 Медведєва Олена Миколаївна 21,8 8,8
46 Гремяцька Анастасія Анатоліївна 21,7 7,7
47 Бовкун Софія Юріївна 21,6 8,6
48 Борщов Павло Володимирович 21,6 8,6
49 Міщукова Дарина Артемівна 21,5 7,5
50 Коваленко Єлизавета Петрівна 21,4 8,4
51 Тахтаулова Юлія Віталіївна 21,2 8,2
52 Болфінова Аліна Юріївна 21 9
53 Андрієнко Катерина Ігорівна 21 7
54 Ватуліна Олександра Олександрівна 20,9 6,9
55 Коропатнік Олександра Миколаївна 20,9 6,9
56 Гершун Анастасія Віталіївна 20,3 8,3
57 Губанов Антон Валерійович 20,2 8,2
58 Демидко Аліна Юріївна 19,8 8,8
59 Руденко Альона Сергіївна 19,6 7,6
60 Колесніченко Асія Денисівна 19,2 7,2
61 Ільченко Ганна Янісівна 19 7
62 Сухоцький Богдан Едуардович 19 7
63 Колісник Марія Антонівна 18,6 5,6
64 Снурнікова Вікторія Сергіївна 18,1 6,1
65 Гніденко Лілія Миколаївна 17,9 8,9
66 Дубенко Тетяна Володимирівна 17,3 5,3
67 Черткова Ксенія Михайлівна 17 7
68 Клименко Микола Олексійович 16,9 6,9
69 Коровченко Валерія Павлівна 16,7 6,7
70 Северин Аліна Сергіївна 16,6 7,6
71 Горбачова Ірина Романівна 16,4 7,4
72 Кравцова Ангеліна Євгеніївна 16,3 6,3
73 Левкевіч Таїсія Андріївна 16,3 6,3
74 Красулевська Софія Андріївна 16,2 7,2
75 Рудь Олександр Ігорович 16 6
76 Бєляцький Нікіта Володимирович 15,8 5,8
77 Антоненко Яна Олександрівна 15,7 6,7
78 Орябінський Артем Ігорович 15,6 5,6
79 Гавриченков Михайло Сергійович 15,5 6,5
80 Єфіменко Аліна Олександрівна 15,5 5,5
81 Стрюк Анна Миколаївна 14,7 5,7
82 Яремчук Олег Михайлович 14,4 5,4
83 Єрмолов Микита Євгенович 14,4 5,4
84 Музичка Анастасія Олександрівна 14,3 6,3
85 Лєвіна Анна Юріївна 13,8 4,8

Рейтинговий список вступників

на основі базової загальної середньої освіти

спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа 

№ з/п

 

П.І.Б.

 

Конкурсний бал

 

Середній бал

документу

про освіту

1 Коваль Каміла Владиславівна 31,3 10,3
2 Остапчук Руслана Юріївна 30,1 11,1
3 Романенко Олександр Іванович 28,6 10,6
4 Потапова Софія Олексіївна 28,3 10,3
5 Косих Анна Дмитрівна 28,2 10,2
6 Руденко Анастасія Володимирівна 27,8 9,8
7 Яковенко Єлизавета Юріївна 27 9
8 Набойченко Анастасія Володимирівна 26,5 9,5
9 Герасименко Вероніка Андріївна 26,2 9,2
10 Разторгуєва Валерія Русланівна 26,1 9,1
11 Глуходєд Аліна Вячеславівна 26 11
12 Гопп Дар`я Дмитрівна 25,7 9,7
13 Скрипнік Анжеліка Ігорівна 25,2 8,2
14 Пивовар Олександр Олександрович 25 8
15 Шмачкова Марія Валентинівна 24,9 8,9
16 Немикіна Єлизавета Валеріївна 24,8 9,8
17 Перепелиця Софія Максимівна 24,8 7,8
18 Горєлова Катерина Андріївна 24,6 9,6
19 Мироненко Анжела Олександрівна 24,6 8,6
20 Черепаха Діана Олександрівна 24,6 7,6
21 Чернова Надія Василівна 24,5 8,5
22 Приходько Дар`я Миколаївна 24,5 8,5
23 Сегеда Маргаріта Юріївна 24,3 9,3
24 Дубенко Катерина Валеріївна 24,3 9,3
25 Набок Валерія Олексіївна 24,3 8,3
26 Кравченко Анна Юріївна 24,2 8,2
27 Міхо Дарія Сергіївна 24,2 7,2
28 Гойко Софія Ігорівна 24 10
29 Булига Вікторія Артемівна 23,5 7,5
30 Дацюк Катерина Олександрівна 23,3 9,3
31 Альонова Анастасія Володимирівна 23,3 8,3
32 Оніщенко Анастасія Валеріївна 23,2 8,2
33 Каліш Еріка Анатоліївна 23,2 8,2
34 Крамчанінова Аліна Андріївна 23,1 9,1
35 Суворова Ангеліна Дмитрівна 22,9 7,9
36 Іванюк Руслана Олександрівна 22,8 8,8
37 Кирєєва Аліна Володимирівна 22,7 9,7
38 Висторобець Марія Владиславівна 22,7 8,7
39 Приходько Аліна Валеріївна 22,6 8,6
40 Овчаренко Софія Юріївна 22,5 7,5
41 Шара Олександра Сергіївна 22,4 8,4
42 Мурадян Олена Арменівна 22,3 8,3
43 Генджадзе Анна Ладівна 22,2 8,2
44 Джугань Ольга Вячеславівна 22,1 8,1
45 Коншина Марина Дмитрівна 22 9
46 Селянінова Софія Олександрівна 21,9 8,9
47 Колесник Віолетта Олегівна 21,9 7,9
48 Медведєва Олена Миколаївна 21,8 8,8
49 Гремяцька Анастасія Анатоліївна 21,7 7,7
50 Бовкун Софія Юріївна 21,6 8,6
51 Міщукова Дарина Артемівна 21,5 7,5
52 Лукутіна Лілія Олександрівна 21,4 8,4
53 Коваленко Єлизавета Петрівна 21,4 8,4
54 Андрієнко Катерина Ігорівна 21 7
55 Ватуліна Олександра Олександрівна 20,9 6,9
56 Коропатнік Олександра Миколаївна 20,9 6,9
57 Щербакова Варвара Олександрівна 20,4 9,4
58 Гершун Анастасія Віталіївна 20,3 8,3
59 Васлуян Анастасія Андріївна 20,3 8,3
60 Губанов Антон Валерійович 20,2 8,2
61 Котова Дар`я Олексіївна 20,1 7,1
62 Алексєєва Анна Ігорівна 20 7
63 Куданова Марія Олегівна 19,8 7,8
64 Хухрянська Марія Сергіївна 19,6 8,6
65 Жемолдінов Денис В`ячеславович 19,4 6,4
66 Нікітін Олексій Анатолійович 19,4 6,4
67 Колесніченко Асія Денисівна 19,2 7,2
68 Осика Вікторія Миколаївна 19,2 7,2
69 Нікітенко Анастасія Сергіївна 19,1 7,1
70 Сухоцький Богдан Едуардович 19 7
71 Деркач Єлизавета Сергіївна 19 7
72 Ільченко Ганна Янісівна 19 7
73 Ціпцюра Анастасія Федорівна 18,8 7,8
74 Косолапова Ксенія Антонівна 18,7 7,7
75 Якушко Вікторія Віталіївна 18,6 8,6
76 Колісник Марія Антонівна 18,6 5,6
77 Северін Вікторія Миколаївна 18,5 9,5
78 Березка Максим Віталійович 18,5 6,5
79 Жорник Марія Василівна 18,5 6,5
80 Сиром`ятніков Дмитро Андрійович 18,1 6,1
81 Снурнікова Вікторія Сергіївна 18,1 6,1
82 Костюков Данило Віталійович 17,8 6,8
83 Угненко Матвій Павлович 17,6 7,6
84 Ткаченко Дарина Володимирівна 17,5 7,5
85 Захарова Лоліта Володимирівна 17,3 7,3
86 Книш Яна Михайлівна 17,3 6,3
87 Мінаєв Назар Максимович 17,3 6,3
88 Черткова Ксенія Михайлівна 17 7
89 Клименко Микола Олексійович 16,9 6,9
90 Северин Аліна Сергіївна 16,6 7,6
91 Горбачова Ірина Романівна 16,4 7,4
92 Кравцова Ангеліна Євгеніївна 16,3 6,3
93 Левкевіч Таїсія Андріївна 16,3 6,3
94 Буркун Дар`я Володимирівна 16,2 8,2
95 Остроухова Юлія Ігорівна 16 6
96 Антоненко Яна Олександрівна 15,7 6,7
97 Москвітіна Ангеліна Вікторівна 15,7 5,7
98 Гавриченков Михайло Сергійович 15,5 6,5
99 Єфіменко Аліна Олександрівна 15,5 5,5
100 Колісник Єгор Миколайович 15,2 7,2
101 Шабетя Олександр Сергійович 15,2 7,2
102 Лазорик Дар`я Романівна 15,2 6,2
103 Бреславець Віталіна Володимирівна 14,9 6,9
104 Заріцька Ганна Василівна 14,7 6,7
105 Стрюк Анна Миколаївна 14,7 5,7
106 Яремчук Олег Михайлович 14,4 5,4
107 Єрмолов Микита Євгенович 14,4 5,4
108 Музичка Анастасія Олександрівна 14,3 6,3
109 Красовський Денис Євгенович 13,9 4,9
110 Лєвіна Анна Юріївна 13,8 4,8
111 Шейкін Єгор Максимович 13,7 5,7
112 Бородай Віталій Юрійович 12,8 4,8

Рейтинговий список вступників

на основі базової загальної середньої освіти

спеціальність 181 Харчові технології 

№ з/п

 

 

 

П.І.Б.

 

Конкурсний бал

 

Середній бал

документу

про освіту

1 Потапова Софія Олексіївна 28,3 10,3
2 Косих Анна Дмитрівна 28,2 10,2
3 Герасименко Вероніка Андріївна 26,2 9,2
4 Пивовар Олександр Олександрович 25 8
5 Немикіна Єлизавета Валеріївна 24,8 9,8
6 Горєлова Катерина Андріївна 24,6 9,6
7 Черепаха Діана Олександрівна 24,6 7,6
8 Дубенко Катерина Валеріївна 24,3 9,3
9 Бужинська Ольга Ігорівна 24,1 9,1
10 Гойко Софія Ігорівна 24 10
11 Черненко Єлизавета Михайлівна 23,9 8,9
12 Ликова Вероніка Вадимівна 23,9 7,9
13 Жуга Аліна Олександрівна 23,6 8,6
14 Дацюк Катерина Олександрівна 23,3 9,3
15 Альонова Анастасія Володимирівна 23,3 8,3
16 Оніщенко Анастасія Валеріївна 23,2 8,2
17 Шаповал Анастасія Валеріївна 23 9
18 Насон Олег Сергійович 22,8 8,8
19 Іванюк Руслана Олександрівна 22,8 8,8
20 Висторобець Марія Владиславівна 22,7 8,7
21 Поколодний Володимир Володимирович 22,4 10,4
22 Шара Олександра Сергіївна 22,4 8,4
23 Благадир Аліна Дмитрівна 22,3 8,3
24 Генджадзе Анна Ладівна 22,2 8,2
25 Джугань Ольга Вячеславівна 22,1 8,1
26 Коншина Марина Дмитрівна 22 9
27 Абакумова Анастасія Василівна 22 9
28 Колесник Віолетта Олегівна 21,9 7,9
29 Шеломков Олександр Олександрович 21,9 7,9
30 Міщукова Дарина Артемівна 21,5 7,5
31 Косолапова Анастасія Володимирівна 21,4 9,4
32 Лукутіна Лілія Олександрівна 21,4 8,4
33 Тахтаулова Юлія Віталіївна 21,2 8,2
34 Копач Іванна Іванівна 20,5 8,5
35 Щербакова Варвара Олександрівна 20,4 9,4
36 Васлуян Анастасія Андріївна 20,3 8,3
37 Демидко Аліна Юріївна 19,8 8,8
38 Куданова Марія Олегівна 19,8 7,8
39 Хухрянська Марія Сергіївна 19,6 8,6
40 Нікітін Олексій Анатолійович 19,4 6,4
41 Кобозєв Олександр Олександрович 19,3 8,3
42 Осика Вікторія Миколаївна 19,2 7,2
43 Ільченко Ганна Янісівна 19 7
44 Акімова Тетяна Олексіївна 18,8 6,8
45 Кірілін Євген Сергійович 18,6 6,6
46 Колісник Марія Антонівна 18,6 5,6
47 Жорник Марія Василівна 18,5 6,5
48 Циновий Ілля Зореславович 18,2 7,2
49 Костюков Данило Віталійович 17,8 6,8
50 Гришин Даніїл Сергійович 17,5 7,5
51 Черткова Ксенія Михайлівна 17 7
52 Куценко Станіслав Віталійович 17 6
53 Клименко Микола Олексійович 16,9 6,9
54 Красулевська Софія Андріївна 16,2 7,2
55 Рубцов Єгор Олегович 16 7
56 Остроухова Юлія Ігорівна 16 6
57 Москвітіна Ангеліна Вікторівна 15,7 5,7
58 Гавриченков Михайло Сергійович 15,5 6,5
59 Колісник Єгор Миколайович 15,2 7,2
60 Шабетя Олександр Сергійович 15,2 7,2
61 Лазорик Дар`я Романівна 15,2 6,2
62 Каліновський Артем Миколайович 15,1 5,1
63 Бреславець Віталіна Володимирівна 14,9 6,9
64 Тропачов Дмитро Віталійович 14,8 5,8
65 Стрюк Анна Миколаївна 14,7 5,7
66 Яремчук Олег Михайлович 14,4 5,4
67 Бондаренко Михайло Ігорович 14,3 5,3
68 Красовський Денис Євгенович 13,9 4,9
69 Лєвіна Анна Юріївна 13,8 4,8

Рейтинговий список вступників

на основі базової загальної середньої освіти

спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ОПП Товарознавство в митній справі 

№ з/п

 

П.І.Б.

 

Конкурсний бал

 

Середній бал

документу

про освіту

1 Остапчук Руслана Юріївна 30,1 11,1
2 Діденко Альона Олександрівна 28,9 9,9
3 Мінджия Давид Роїнович 28,3 8,3
4 Руденко Анастасія Володимирівна 27,8 9,8
5 Глуходєд Аліна Вячеславівна 26 11
6 Гопп Дар`я Дмитрівна 25,7 9,7
7 Тимохіна Анна-Марія Віталіївна 25,4 9,4
8 Горбушко Єгор Спартакович 25,3 8,3
9 Попова Сніжана Сергіївна 25 9
10 Шмачкова Марія Валентинівна 24,9 8,9
11 Перепелиця Софія Максимівна 24,8 7,8
12 Мироненко Анжела Олександрівна 24,6 8,6
13 Черепаха Діана Олександрівна 24,6 7,6
14 Чернова Надія Василівна 24,5 8,5
15 Приходько Дар`я Миколаївна 24,5 8,5
16 Махмудов Руслан Анарович 24,4 9,4
17 Дубенко Катерина Валеріївна 24,3 9,3
18 Сегеда Маргаріта Юріївна 24,3 9,3
19 Набок Валерія Олексіївна 24,3 8,3
20 Міхо Дарія Сергіївна 24,2 7,2
21 Хмельницька Анна Дмитрівна 23,8 8,8
22 Шатровська Діана Володимирівна 23,2 8,2
23 Деркач Анна Олександрівна 23,2 8,2
24 Крамчанінова Аліна Андріївна 23,1 9,1
25 Шаповал Анастасія Валеріївна 23 9
26 Суворова Ангеліна Дмитрівна 22,9 7,9
27 Капустіна Дар`я Вікторівна 22,8 8,8
28 Іванюк Руслана Олександрівна 22,8 8,8
29 Висторобець Марія Владиславівна 22,7 8,7
30 Зімарева Вікторія Сергіївна 22,6 9,6
31 Приходько Аліна Валеріївна 22,6 8,6
32 Жирний Георгій Вікторович 22,1 10,1
33 Хмара Захар Сергійович 22 8
34 Селянінова Софія Олександрівна 21,9 8,9
35 Колесник Віолетта Олегівна 21,9 7,9
36 Ткач Маргарита Віталіївна 21,7 7,7
37 Гремяцька Анастасія Анатоліївна 21,7 7,7
38 Бовкун Софія Юріївна 21,6 8,6
39 Борщов Павло Володимирович 21,6 8,6
40 Полив`яна Катерина Віталіївна 21,2 9,2
41 Тахтаулова Юлія Віталіївна 21,2 8,2
42 Андрієнко Катерина Ігорівна 21 7
43 Ватуліна Олександра Олександрівна 20,9 6,9
44 Бражник Аліна Вікторівна 20,5 7,5
45 Труфен Олег Вікторович 20,4 7,4
46 Гершун Анастасія Віталіївна 20,3 8,3
47 Бобрицька Анастасія Геннадіївна 20,3 8,3
48 Котова Дар`я Олексіївна 20,1 7,1
49 Алексєєва Анна Ігорівна 20 7
50 Чміль Данило Вікторович 19,9 5,9
51 Куданова Марія Олегівна 19,8 7,8
52 Чернігова Діана Валеріївна 19,4 7,4
53 Нікітін Олексій Анатолійович 19,4 6,4
54 Жемолдінов Денис В`ячеславович 19,4 6,4
55 Кобозєв Олександр Олександрович 19,3 8,3
56 Осика Вікторія Миколаївна 19,2 7,2
57 Колесніченко Асія Денисівна 19,2 7,2
58 Нікітенко Анастасія Сергіївна 19,1 7,1
59 Сухоцький Богдан Едуардович 19 7
60 Деркач Єлизавета Сергіївна 19 7
61 Ціпцюра Анастасія Федорівна 18,8 7,8
62 Шпарага Артем Артемович 18,8 6,8
63 Акімова Тетяна Олексіївна 18,8 6,8
64 Косолапова Ксенія Антонівна 18,7 7,7
65 Кірілін Євген Сергійович 18,6 6,6
66 Колісник Марія Антонівна 18,6 5,6
67 Северін Вікторія Миколаївна 18,5 9,5
68 Березка Максим Віталійович 18,5 6,5
69 Циновий Ілля Зореславович 18,2 7,2
70 Сиром`ятніков Дмитро Андрійович 18,1 6,1
71 Снурнікова Вікторія Сергіївна 18,1 6,1
72 Платановська Марія Миколаївна 18 7
73 Рибак Даніїл Сергійович 17,9 8,9
74 Костюков Данило Віталійович 17,8 6,8
75 Драч Владислав Віталійович 17,8 5,8
76 Бедім Анастасія Олександрівна 17,7 7,7
77 Угненко Матвій Павлович 17,6 7,6
78 Росколотько Валерія Олексіївна 17,6 6,6
79 Ткаченко Дарина Володимирівна 17,5 7,5
80 Гришин Даніїл Сергійович 17,5 7,5
81 Глушков Костянтин Романович 17,3 7,3
82 Книш Яна Михайлівна 17,3 6,3
83 Мінаєв Назар Максимович 17,3 6,3
84 Дубенко Тетяна Володимирівна 17,3 5,3
85 Бєляєв Юрій Сергійович 17,2 6,2
86 Куценко Станіслав Віталійович 17 6
87 Клименко Микола Олексійович 16,9 6,9
88 Северин Аліна Сергіївна 16,6 7,6
89 Горбачова Ірина Романівна 16,4 7,4
90 Левкевіч Таїсія Андріївна 16,3 6,3
91 Рубцов Єгор Олегович 16 7
92 Рудь Олександр Ігорович 16 6
93 Бєляцький Нікіта Володимирович 15,8 5,8
94 Москвітіна Ангеліна Вікторівна 15,7 5,7
95 Орябінський Артем Ігорович 15,6 5,6
96 Шабетя Олександр Сергійович 15,2 7,2
97 Гусак Владислав Андрійович 15,2 6,2
98 Лазорик Дар`я Романівна 15,2 6,2
99 Євдокимов Владислав Олексійович 14,8 5,8
100 Заріцька Ганна Василівна 14,7 6,7
101 Сілін Максим Олександрович 14,7 5,7
102 Яремчук Олег Михайлович 14,4 5,4
103 Єрмолов Микита Євгенович 14,4 5,4
104 Музичка Анастасія Олександрівна 14,3 6,3
105 Бондаренко Михайло Ігорович 14,3 5,3
106 Красовський Денис Євгенович 13,9 4,9
107 Шейкін Єгор Максимович 13,7 5,7
108 Фіцик Олександр Ігорович 13,2 5,2

Рейтинговий список вступників

на основі базової загальної середньої освіти

спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування 

№ з/п

 

П.І.Б.

 

Конкурсний бал

 

Середній

бал

документу

про освіту

1 Глушкова Тетяна Олегівна 30,4 10,4
2 Яковенко Єлизавета Юріївна 27 9
3 Пащенко Каріна Олександрівна 26,7 9,7
4 Гарева Марія Олегівна 26,7 9,7
5 Набойченко Анастасія Володимирівна 26,5 9,5
6 Герасименко Вероніка Андріївна 26,2 9,2
7 Кисельова Ольга Владиславівна 25,4 9,4
8 Тимохіна Анна-Марія Віталіївна 25,4 9,4
9 Скрипнік Анжеліка Ігорівна 25,2 8,2
10 Попова Сніжана Сергіївна 25 9
11 Галич Ірина Миколаївна 25 9
12 Лисенко Марія Андріївна 24,3 9,3
13 Кравченко Анна Юріївна 24,2 8,2
14 Хмельницька Анна Дмитрівна 23,8 8,8
15 Жуга Аліна Олександрівна 23,6 8,6
16 Павлович Ліна Геннадіївна 23,5 10,5
17 Булига Вікторія Артемівна 23,5 7,5
18 Шатровська Діана Володимирівна 23,2 8,2
19 Каліш Еріка Анатоліївна 23,2 8,2
20 Шаповал Анастасія Валеріївна 23 9
21 Кирєєва Аліна Володимирівна 22,7 9,7
22 Зімарева Вікторія Сергіївна 22,6 9,6
23 Мурадян Олена Арменівна 22,3 8,3
24 Карлаш Поліна Віталіївна 22,2 9,2
25 Генджадзе Анна Ладівна 22,2 8,2
26 Наконечна Аліна Романівна 22,1 9,1
27 Хмара Захар Сергійович 22 8
28 Чопенко Максим Вячеславович 22 7
29 Колесник Віолетта Олегівна 21,9 7,9
30 Медведєва Олена Миколаївна 21,8 8,8
31 Супрунова Вікторія Володимирівна 21,8 8,8
32 Ткач Маргарита Віталіївна 21,7 7,7
33 Коваленко Єлизавета Петрівна 21,4 8,4
34 Джамалова Гюльбахар Ташакгюль кизи 21,3 9,3
35 Полив`яна Катерина Віталіївна 21,2 9,2
36 Болфінова Аліна Юріївна 21 9
37 Бражник Аліна Вікторівна 20,5 7,5
38 Щербакова Варвара Олександрівна 20,4 9,4
39 Труфен Олег Вікторович 20,4 7,4
40 Бобрицька Анастасія Геннадіївна 20,3 8,3
41 Горищук Маргарита Романівна 19,8 7,8
42 Куданова Марія Олегівна 19,8 7,8
43 Лисенко Дар`я Дмитрівна 19,7 8,7
44 Руденко Альона Сергіївна 19,6 7,6
45 Чернігова Діана Валеріївна 19,4 7,4
46 Яровенко Ярослав Вадимович 19,4 6,4
47 Нікітенко Анастасія Сергіївна 19,1 7,1
48 Косолапова Ксенія Антонівна 18,7 7,7
49 Якушко Вікторія Віталіївна 18,6 8,6
50 Березка Максим Віталійович 18,5 6,5
51 Снурнікова Вікторія Сергіївна 18,1 6,1
52 Гніденко Лілія Миколаївна 17,9 8,9
53 Рибак Даніїл Сергійович 17,9 8,9
54 Драч Владислав Віталійович 17,8 5,8
55 Бедім Анастасія Олександрівна 17,7 7,7
56 Росколотько Валерія Олексіївна 17,6 6,6
57 Ткаченко Дарина Володимирівна 17,5 7,5
58 Сторожева Катерина Сергіївна 17,4 8,4
59 Захарова Лоліта Володимирівна 17,3 7,3
60 Книш Яна Михайлівна 17,3 6,3
61 Лобода Євген Сергійович 16,8 7,8
62 Коровченко Валерія Павлівна 16,7 6,7
63 Кравцова Ангеліна Євгеніївна 16,3 6,3
64 Левкевіч Таїсія Андріївна 16,3 6,3
65 Буркун Дар`я Володимирівна 16,2 8,2
66 Рубцов Єгор Олегович 16 7
67 Бєляцький Нікіта Володимирович 15,8 5,8
68 Антоненко Яна Олександрівна 15,7 6,7
69 Гавриченков Михайло Сергійович 15,5 6,5
70 Єфіменко Аліна Олександрівна 15,5 5,5
71 Гусак Владислав Андрійович 15,2 6,2
72 Лазорик Дар`я Романівна 15,2 6,2
73 Євдокимов Владислав Олексійович 14,8 5,8
74 Сілін Максим Олександрович 14,7 5,7
75 Шейкін Єгор Максимович 13,7 5,7
76 Бородай Віталій Юрійович 12,8 4,8

 Рейтинговий список вступників

на основі базової загальної середньої освіти

спеціальність 071 Облік і оподаткування 

№ з/п

 

П.І.Б.

 

Конкурсний бал

 

Середній

бал

документу

про освіту

1 Глушкова Тетяна Олегівна 30,4 10,4
2 Романенко Олександр Іванович 28,6 10,6
3 Кисельова Ольга Владиславівна 25,4 9,4
4 Галич Ірина Миколаївна 25 9
5 Жуга Аліна Олександрівна 23,6 8,6
6 Павлович Ліна Геннадіївна 23,5 10,5
7 Шаповал Анастасія Валеріївна 23 9
8 Насон Олег Сергійович 22,8 8,8
9 Зімарева Вікторія Сергіївна 22,6 9,6
10 Генджадзе Анна Ладівна 22,2 8,2
11 Наконечна Аліна Романівна 22,1 9,1
12 Джамалова Гюльбахар Ташакгюль кизи 21,3 9,3
13 Полив`яна Катерина Віталіївна 21,2 9,2
14 Болфінова Аліна Юріївна 21 9
15 Коропатнік Олександра Миколаївна 20,9 6,9
16 Труфен Олег Вікторович 20,4 7,4
17 Бобрицька Анастасія Геннадіївна 20,3 8,3
18 Горищук Маргарита Романівна 19,8 7,8
19 Лисенко Дар`я Дмитрівна 19,7 8,7
20 Руденко Альона Сергіївна 19,6 7,6
21 Нікітенко Анастасія Сергіївна 19,1 7,1
22 Бедім Анастасія Олександрівна 17,7 7,7
23 Сторожева Катерина Сергіївна 17,4 8,4
24 Красулевська Софія Андріївна 16,2 7,2
25 Єфіменко Аліна Олександрівна 15,5 5,5
26 Сілін Максим Олександрович 14,7 5,7
27 Бородай Віталій Юрійович 12,8 4,8

Конкурсна ситуація на сайті ВСТУП.ОСВІТА.UA

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.