Змагання з волейболу на Кубок директора

12 грудня 2016 року в спортивній залі коледжу пройшла фінальна частина змагань з волейболу на Кубок директора серед студентів навчальних груп I-III курсів.

Урочистості змаганням додали натхненні слова директора колледжу та виступ майстра спорту міжнародного класу зі спортивних бальних танців Щучинської Катерини гр. РО-122. У змаганнях брали участь 11 збірних команд коледжу.

1

Показавши чудову фізичну підготовку та командну гру, перемогу отримали команди:

ІІІ місце – збірна гр.ТХ-124: Ярьоменко Олег, Гордієнко Роман, Марданов Азад, Гришко Микола, Пироженко Олександр, Сахно Ігор, Христенко Марія, капітан команди — Храмець Андрій.

ІІ місце –збірна гр. РО-222,221: Чумак Анастасія, Дерийов Максим, Кудрич Віталій, Рогозін Олександр, Чекалкіна Анастасія, капітан команди — Басанець Юлія.

І місце – збірна. гр.ТО-202: Климов Данііл, Тимченко Олександр, Свинар Артем, Солянік Анна, Біль Владислав, Гладуш Євген, капітан команди — Воронкін Нікіта.

2

Найкращим гравцем змагань стала Басанець Юлія гр.РО-221. З кращих гравців змагань буде сформовано збірну команду коледжу, від якої чекаємо яскравої гри та перемоги в обласній спартакіаді з волейболу.

3

Вітаємо наших спортсменів!