Дні відкритих дверей

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж,
володар почесного звання МОНУ «Лідер сучасної освіти»,
гостинно запрошує на Дні відкритих дверей,
які відбудуться
7 жовтня, 11 листопада, 9 грудня 2017 р.
3 лютого, 17 березня, 21 квітня, 19 травня 2018 р.

Початок о 10 годині

Саме для вас, дорогі випускники, старшокласники та батьки, ми підготували спеціальну програму, яка відкриє усі тонкощі навчання у нашому навчальному закладі.

Ми будемо раді познайомити вас із сучасними навчальними кабінетами, мультимедійними лекційними аудиторіями, спеціалізованими кухнею-лабораторією, дегустаційною залою, лабораторією ресторанного господарства з тренінг-баром, навчальним торгово-сервісним центром, офіс-центром професійних тренінгових технологій.

Спеціально для Вас – майстер-клас з сервіровки святкового столу та випікання млинців! Гурманів та шанувальників кулінарного мистецтва, безумовно, порадує виставка-дегустація кондитерських та кулінарних виробів! І, звісно, нікого не залишить байдужим святкове шоу за участі найяскравіших «зірок» коледжу!

На вас чекає знайомство зі спеціальностями та професіями коледжу, цікаве спілкування з викладачами та студентами. Ви зможете записатися на підготовчі курси коледжу і полюбити його так, як любимо його ми!

Ми проінформуємо вас також про багаторічну співпрацю коледжу з Полтавським університетом економіки і торгівлі, у якому наші випускники продовжують навчання за скороченим терміном та отримують повну вищу освіту (на базі коледжу).

Запрошуємо всіх, хто бажає оволодіти сучасними та затребуваними спеціальностями менеджера з туризму, адміністратора готельно-ресторанної справи, товарознавця в митній справі, фінансиста, експерта з оціночної діяльності, бухгалтера та технолога харчування.

Раді будемо бачити вас у Дні відкритих дверей о 10-тій годині за адресою:
м. Харків, Нетіченська набережна, 14а.
Проїзд до коледжу: трамваї № 3 до Цирку, №7 до Гончарівського мосту, №5,6 до Сергіївської площі, тролейбуси №3,5,6 до Рибного майдану, маршрутні таксі № 219, 244, 258, 279.

Наш коледж рекомендують друзям!

Комментарии запрещены.