Дні відкритих дверей

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж
володар почесного звання МОНУ «Лідер сучасної освіти»
гостинно запрошує на Дні відкритих дверей

16 листопада
14 грудня 2019 р.,
08 лютого
14 березня
11 квітня
16 травня 2020 р.
Початок о 10-00

Саме для Вас, дорогі випускники, старшокласники та батьки, ми підготували спеціальну програму, яка відкриє усі тонкощі навчання у нашому навчальному закладі.

Ми будемо раді познайомити Вас із сучасними навчальними кабінетами, мультимедійними лекційними аудиторіями, спеціалізованими кухнею-лабораторією, дегустаційною залою, лабораторією ресторанного господарства з тренінг-баром, навчальним торгово-сервісним центром, офіс-центром професійних тренінгових технологій.

Спеціально для Вас – майстер-класи з карвінгу, приготування коктейлів, сервіровки святкового столу, випікання млинців, оформлення подарунків, визначення фальсифікації харчових продуктів, а також професійні квести! Тим, хто бажає бути в тренді сучасних модних тенденцій, – майстер-клас з зав’язування шарфів та косинок. Гурманів та шанувальників кулінарного мистецтва, безумовно, порадує виставка-дегустація кондитерських та кулінарних виробів! І, звісно, нікого не залишить байдужим святкове шоу за участі найяскравіших «зірок» коледжу!

Вас чекає знайомство зі спеціальностями коледжу, цікаве спілкування з викладачами та студентами. Ви зможете записатися на денні та заочні підготовчі курси коледжу і полюбити його так, як любимо його ми!

 Запрошуємо всіх, хто бажає оволодіти сучасними та затребуваними спеціальностями:

  • Туризм
  • Готельно-ресторанна справа
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
    (товарознавство в митній справі)
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Харчові технології

 Ми поінформуємо Вас також про багаторічну співпрацю коледжу з Полтавським університетом економіки і торгівлі, у якому наші випускники продовжують навчання за скороченим терміном та отримують повну вищу освіту (на базі коледжу). Повідомимо про партнерські звязки з іншими університетами України Адреса: м. Харків, Нетіченська набережна, 14 а 

Проїзд до коледжу: трамваї № 3 до Цирку, №7 до Гончарівського мосту, №5,6 до Сергіївської площі, тролейбуси №3,5,6 до Рибного майдану, маршрутні таксі №219, 258, 279.

Наш коледж рекомендують друзям!

Як нас знайти? Дуже просто: гуляючи сквером «Стрілка», перейдіть
через  Мар’їнський міст («Міст закоханих»), поверніть праворуч.
100 метрів  — і наш коледж!

Наш коледж рекомендують друзям

Комментарии запрещены.