Дні відкритих дверей

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж
володар почесного звання МОНУ «Лідер сучасної освіти»
гостинно запрошує на Дні відкритих дверей
06 жовтня, 10 листопада, 15 грудня
2018 р.
Початок о 10-00

Саме для Вас, дорогі випускники, старшокласники та батьки, ми підготували спеціальну програму, яка відкриє усі тонкощі навчання у нашому навчальному закладі.

Ми будемо раді познайомити Вас із сучасними навчальними кабінетами, мультимедійними лекційними аудиторіями, спеціалізованими кухнею-лабораторією, дегустаційною залою, лабораторією ресторанного господарства з тренінг-баром, навчальним торгово-сервісним центром, офіс-центром професійних тренінгових технологій.

Спеціально для Вас – майстер-класи з карвінгу, приготування коктейлів, сервіровки святкового столу, випікання млинців, оформлення подарунків, визначення фальсифікації харчових продуктів, а також професійні квести! Тим, хто бажає бути в тренді сучасних модних тенденцій, – майстер-клас з зав’язування шарфів та косинок. Гурманів та шанувальників кулінарного мистецтва, безумовно, порадує виставка-дегустація кондитерських та кулінарних виробів! І, звісно, нікого не залишить байдужим святкове шоу за участі найяскравіших «зірок» коледжу!

Вас чекає знайомство зі спеціальностями коледжу, цікаве спілкування з викладачами та студентами. Ви зможете записатися на денні та заочні підготовчі курси коледжу і полюбити його так, як любимо його ми!

 Запрошуємо всіх, хто бажає оволодіти сучасними та затребуваними спеціальностями:

  • менеджер з туризму,
  • адміністратор готельно-ресторанної справи,
  • товарознавець у митній справі,
  • фінансист,
  • бухгалтер, 
  • технолог харчування.

 Ми поінформуємо Вас також про багаторічну співпрацю коледжу з Полтавським університетом економіки і торгівлі, у якому наші випускники продовжують навчання за скороченим терміном та отримують повну вищу освіту (на базі коледжу). Повідомимо про партнерські звязки з іншими університетами України Адреса: м. Харків, Нетіченська набережна, 14 а 

Проїзд до коледжу: трамваї № 3 до Цирку, №7 до Гончарівського мосту, №5,6 до Сергіївської площі, тролейбуси №3,5,6 до Рибного майдану, маршрутні таксі №219, 258, 279.

Наш коледж рекомендують друзям!

Як нас знайти? Дуже просто: гуляючи сквером «Стрілка», перейдіть
через  Маріїнський міст («Міст закоханих»), поверніть праворуч.
100 метрів  — і наш коледж!

Наш коледж рекомендують друзям

Комментарии запрещены.