Наші випускники

Випускники – наша гордість!

         Серед тих, хто з гідністю несе почесне звання випускника нашого коледжу, – відомі політичні діячі, керівники підприємств різних форм власності, бізнесмени.

Фотогалерея успішних випускників

Фельдман Олександр

Народний депутат України, відомий бізнесмен, меценат;
відзначений державними нагородами:
Орден «За заслуги» ІІ ступеню;
Орден «За заслуги» ІІІ ступеню
Орден «За заслуги» І ступеню
Орден князя Ярослава Мудрого V ступеню

Гутков Євген

Перший віце-президент
ТОВ «Констракшн Груп Інтернешнл»,
депутат Харківської міської ради, лауреат Державної премії у галузі будівництва, учасник бойових дій у Афганістані, нагороджений багатьма бойовими орденами і медалями.

Брюханов Олександр
Голова міської ради м. Південний Харківського району

Алмакаєв Руслан

Голова Ради правління ЗАТ «Системний проект ВАТ НТР «Регіон»»

Прокопів Ігор

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України

Кудрявцев Віктор

Генеральний директор
ДО «Комбінат «Світанок»

Чернушевич Євген

Начальник відділення № 980
ПАТ «УкрСиббанк»
BNP PARIBAS GROUP

Сергієнко Павло

Начальник відділення
продовольчого забезпечення Харківського прикордонного загону

 

Павлечко Денис

Начальник зміни
Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України

Нерука Владислав

Учасник бойових дій

Биченко Сергій

Заступник директора навчального центру «Ландау Центру» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, першого приуніверситетського центру інтерактивної науки в Україні

 

Ризван Тетяна

Начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків Харківської торгово-промислової палати

Колишні студенти,
а сьогодні – досвідчені викладачі, співробітники, керівники структурних підрозділів примножують і поповнюють славетні традиції коледжу.

Азовська Валентина

Заступник директора з навчальної роботи Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

Переяслова Марія

Головний бухгалтер Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу

Назаренко Світлана

Начальник відділу кадрів коледжу

 

Викладачі коледжу — наші колишні студенти (зліва направо) Бочарова Наталя Сергіївна, Іванчук Світлана Іванівна, Лічнар Людмила Олександрівна, Коваленко Володимир Тимофійович

Допомагають забезпечити навчально-виховний процес теж наші випускники (зліва направо) верхній ряд:  Тіщенко Наталія Олексіївна, Уманець Інна Миколаївна, Ткаченко Альона Сергіївна, Тугай Світлана Іванівна, Тутятіна Наталія Михайлівна, Ряполова Людмила Іванівна, нижній ряд: Слухай Катерина Юріївна, Сніжко Тетяна Олегівна, Кабилко Марина Станіславівна, Назаренко Світлана Вікторівна

Випускники коледжу — працівники споживчої кооперації Харківської області

Кооперація – моє життя, моя біографія …
Нас об’єднала кооперація

Мазніченко Надія

Голова правління
Зміївської райспоживспілки

 Мельник Ніна

Голова правління Валківської райспоживспілки

Дуднік Олександр

Голова правління
Борівської райспоживспілки

Малько Микола

Голова правління Краснокутської райспоживспілки

Чміль Валентина

Голова правління Близнюківської райспоживспілки

Романовська Раїса

Голова правління Сахновщинської райспоживспілки

Кадук Лариса

Голова правління
Кегичівської райспоживспілки

Випускники нової формації
здатні сказати своє слово в ресторанній індустрії

 

Гросицька Дар’я
(вип. 2004 р.)

Шеф-кухар ресторану «Інтерконтиненталь», переможниця проекту «Пекельна кухня-2»


Колісник Андрій (вип. 2012 р.) шеф-кухар SLURP, фіналіст кулінарного шоу «Майстер-шеф», food-консультант на СТБ, член Української Асоціації шеф-кухарів

Чмутова Олена (вип. 2007 р.)
шеф-кухар ресторану «Аристократ»,
член Української Асоціації шеф-кухарів

*****

Гахов Олександр (вип. 2018 р.)
шеф-кухар «Мысли вслух»(переможець кулінарного кубку «Східний регіон 2018» в номінації «Золотий кітель, команда», член Української Асоціації шеф-кухарів

Беззуб Софія (вип. 2016 р.)
кондитер у кондитерській «Солодкий світ»
, фіналістка кулінарного кубку «Східний регіон 2017»

Нужний Віталій (вип. 2012 р.)
chef restoran Filin, переможець кулінарного кубку «Східний регіон 2018» в номінації «Золотий кітель, шеф-кухар», член Української Асоціації шеф-кухарів. Переможець Супер Кубку України з кулінарії 2019 (м. Одеса) 

 

 
Шахбазов Валерій (вип. 2016 р.)
бренд-шеф «Мысли вслух»
Мірошніченко Ігор (вип. 2017 р.)
бармен гриль-ресторану «
The Terrace» готельно-ресторанного комплексу
Premier Palace Hotel Kharkiv, переможець конкурсу мережі Premier Palace у номінації «Найкращій коктейль».

Василенко Дмитро (вип. 2015 р.)
Cookihg Chef Protagohist (Чехія)

 

 

Асадулова Сабина
кондитер у кондитерському шоу-румі Blackberry,
випускниця кулінарної школи Ектора Браво
Ошурко Ілля (вип. 2012 р.)
працює у ресторані «Філін»,
випускник міжнародної кулінарної академії
Дігавцов Валерій (вип. 2013 р.)
учасник кулінарного конкурсу від шеф-кухаря з Чехії Радека Конечни (Radek Konecny)
Песиголовець Віталій (вип. 2012 р.) (на фото перший зліва)
кухар панорамного ресторану Sky Lounge готелю Premier Palace Hotel Kharkiv отримав майстер-клас від Арама Мнацаканова

Скрябін Данило (вип. 2016 р.) (на фото другий зліва)
Pastry Cook в Chef Bakery

Смоленюк Олеся (SPA Hotel Napra (Абхазія, Гагра) та  Севидов Володимир (вип. 2012 р.)(шеф-кухар ресторану «Иверия» (Грузія)

Святкін Віктор – шеф-кухар ресторану «Belvedere» (Польща)

Борисов Дмитро (вип. 2004 р.) – новатор кондитерського мистецтва в Україні. Володар престижних нагород за свій креативний підхід до створення кондитерських виробів ручної роботи (Кондитерський ShowRoom BlackBerry),
член Української Асоціації шеф-кухарів
 

Трофімова Вікторія
ТОВ Інтеграл Груп, магазин Плюс Маркет, управляюча магазином

 

  Гавриленко Карина
Супервiзор з телемаркетингу
ГО в ПАТ КБ Приватбанк

Шемчук Максим
(вип. 2019 р.)
Турагентство «Планета-ТУР»,
директор

Пражак Лілія
(вип. 2019 р.)
Туроператор «Anex tour»,
екскурсійний гід регіону Фетхіє

Комментарии запрещены.