2020 рік
АЛЬОНОВА АНАСТАСІЯ Група ТХ-232 Бронзова призерка (у складі команди) 6-го Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BestCooкFest – 2019» номінація «Краща кулінарна школа року (юніори)» |
МОРОЗОВА АНАСТАСІЯ Група Б-358 Відмінниця навчання
|
ТОПЧИЙ ТЕТЯНА Група ТМ-389 «Золотий голос коледжу»
|
ЗУБ АЛЬОНА Група ТХ-329 Відмінниця навчання |
АБАКУМОВА АНАСТАСІЯ Група ТХ-230 Староста групи |
ЮРЧЕНКО ОЛЕГ Група Ф-259 Текст |
НЕОНЕТА ДАР’Я Група Т-107 Відмінниця навчання |
ГЛУШКОВА ТЕТЯНА Група Ф-259 Текст |
ЛЕВЧЕНКО МИЛЕНА Група ТХ-328 Відмінниця навчання, староста групи |
РОМАНЕНКО ОЛЕКСАНДР Група ГРС-228 Текст |
ШАПОВАЛ АНАСТАСІЯ Група ТХ-230 Текст |
ТЮТЮНИК МАРГАРИТА Група Т-305 Відмінниця навчання |
БІРЮКОВА СОФІ Група Т-305 Відмінниця навчання |
МЯКШИНА ОЛЕКСАНДРА Група Т-305 Староста групи |
СЛАВУТА ДАР’Я ГрупаТ-305 Відмінниця навчання |
ЯСТРЕБОВА ЛІЛІЯ Група ГРС-326 Відмінниця навчання |
ХОЗЄЄВА ПОЛІНА Група Ф-321 Відмінниця навчання |
ХРИПЧУК ГАННА Група Т-305 Волонтер коледжу |
ПОКОТИЛО ВІКТОРІЯ Група Б-358 відмінниця навчання, голова студентської ради коледжу, переможниця 1-го етапу міського конкурсу «Молода людина року 2020» |
ГЛУШКО ВІКТОРІЯ Група Ф-321 Активна учасниця громадського життя |
ГАРЕВА МАРІЯ Група Т-206 Ведуча радіомовлення “Прес-Центру” студентської ради коледжу |
САВЕНКО ДЕНИС Група ТХ-329 Лауреат конкурсу «Студентська весна 2020» |
МІНДЖИЯ ДАВИД Група група Т-206 Голова Творчого Центру студентської ради коледжу |
СУВОРОВА АНГЕЛІНА Група Т-206 Голова “Прес-Центру” студентської ради коледжу |
2018 рік
ГОЛУБЯТНІКОВ ОЛЕКСАНДР Група ТХ-227 Староста, активний учасник Культурного Центру студентської ради коледжу
|
ОГАЙ ОЛЕКСАНДР Група ТХ-227 Активний учасник громадського життя коледжу, бронзовий призер (у складі команди) 6-го Міжнародного конкурсу ресторанних технологій «BestCooкFest – 2019» номінація «Краща кулінарна школа року (юніори)» |
КИСЛОВ ДАН Група ТХ-227 Заступник голови студентського “Прес-центру”
|
ЩЕРБАК КРИСТИНА Група РО-323 Староста групи, активна учасниця громадського життя коледжу |
КРАВЧЕНКО АНАСТАСІЯ Група РО-323 Активна учасниця громадського життя коледжу |
КУХАРСЬКИЙ МИКИТА Група РО-323 Заступник Голови студентської ради, керівник студентського Наукового Центру |
ФАТЄЄВА ЕЛІНА Група РО-323 Активна учасниця громадського життя коледжу |
ЛАВРІЩЕВА ДАРИНА Група Ф-220 Староста групи, відмінниця навчання, переможниця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика |
ЖУРАВСЬКА АННА Група ТО-204 Відмінниця навчання |
КАРАЙЧЕНЦЕВА ВАЛЕРІЯ Група ТО-204 Відмінниця навчання |
КРАВЧУК КАТЕРИНА Група РО-225 Староста групи, відмінниця навчання, староста хору коледжу |
ШЕМЧУК МАКСИМ Група ТО-402 Староста групи, відмінник навчання, голова студентського Творчого Центру |
ВАСИЛЬЄВА ІРИНА Група ТО-303 Голова студентської ради коледжу, переможниця конкурсу «Молода людина року – 2018» ( І місце), володарка студ. Оскару у номінації «Музична діва року – 2018» |
ВОРОНКІН НІКІТА Група ТО-402 Переможець конкурсу «Молода людина року – 2018» ( ІІ місце), капітан КВК, містер коледжу 2018 |
ЛІСОВА МАРІЯ Група ТО-303 Голова студентського Центру генерації ідей |
ГРИШКО МИКОЛА Група ТО-303 Переможець конкурсу «Молода людина року – 2018» ( ІІІ місце), володар студентського Оскару «Прорив року – 2018» |
ГОЛІК ДАЯНА Група ТО-303 Керівник студентського побутового центру, активна учасниця громадського життя коледжу, акторка клубу «Оберіг» |
ШАПТАЛА ВАЛЕРІЯ Група ТХ-324 Відмінниця навчання, волонтер коледжу |
МАКОГОН ОЛЕСЯ Група ТХ-324 Староста групи, відмінниця навчання |
ШИЯНЕНКО КАТЕРИНА Група Б-357 Керівник студентського радіомовлення коледжу |
КРЯЖ ВЛАДИСЛАВА Група Б-357 Відмінниця навчання, переможниця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2018) |
ГОЛУБЄВА НАДІЯ Група Ф-319 Відмінниця навчання |
КОВЕРЯ РУСЛАНА рупа Ф-319 Відмінниця навчання, голова Академічного центру |
ЛІМОНОВА СОФІЯ ТО-303 активна учасниця громадського життя коледжу |
2017 рік
АГАФОНОВА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА Група РО-321 Активна учасниця громадського життя коледжу |
НЕВМЕРЖИЦЬКА СВІТЛАНА ПЕТРІВНА Група РО-321 Староста групи, активна учасниця громадського життя коледжу |
МИТРОВКА АЛІНА СЕРГІЇВНА Група ТХ-420 Староста групи, відмінниця навчання, активна учасниця професійних заходів |
МИХАЙЛОВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ Група ТХ-420 Активний учасник художньої самодіяльності та професійних заходів |
БАРАНОВА ТАЇСІЯ АНДРІЇВНА Група ТХ-420 Активна учасниця студентського «Прес-центру» |
АФАНАСЬЄВА ДАР’Я АНДРІЇВНА Група ТХ-421 Староста групи, відмінниця навчання, стипендіатка обласної державної адміністрації |
ЯРЕНТЮК ГАННА КОСТЯНТИНІВНА Група ТХ-323 Староста групи, активна учасниця художньої самодіяльності |
ГАХОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ Група ТХ-323 Активний учасник громадського життя коледжу |
МИХАЙЛОВА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА Група ТХ-323 Відмінниця навчання, член академічного сектору студентської ради коледжу |
ШАПТАЛА ДАР’Я СЕРГІЇВНА Група Б-356 Староста групи, переможниця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені І.П.Яцика |
ШЕМЧУК МАКСИМ БОГДАНОВИЧ Група ТО-302 Староста групи, керівник студентського Культурно-масового центру, активний учасник студентського «Прес-центру», володар студентського Оскару в номінації «Творча особистість» |
ШВЕЦЬ ПОЛІНА РУСЛАНІВНА Група ТМ-384 Активна учасниця студентської ради коледжу |
БАБИНІНА КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА Група ТМ-384 Голова студентської ради коледжу, волонтер, переможець міського конкурсу «Молода людина року» |
ШУЛЬГА ПОЛІНА ВЛАДИСЛАВІВНА Група ТМ-384 Голова Центру зв’язків з громадськістю, староста групи |
РОГОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА Група ТМ-384 Голова Соціально-побутового сектору, волонтер |
ФОКІНА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА
|
КУЩІЙ АННА ІГОРІВНА Група Ф-318 Відмінниця навчання, переможниця Всеукраїнського чемпіонату ерудитів серед кооперативних ВНЗ I-II рівня акредитації |
ГАНОЧЕНКО ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА Група Ф-318 Відмінниця навчання |
ЗАЗУЛІНА ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА Група Ф-318 Відмінниця навчання |
ТВЕРДОХЛІБ АННА ІГОРІВНА Група ТО-401 Відмінниця навчання, член академічного сектору студентської ради коледжу |
ДОНКОВЦЕВА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА Група ТО-401 Відмінниця навчання, член академічного сектору студентської ради коледжу |
ЯВТУШЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ Група ТМ-383 «Містер коледжу – 2016» |
ПРИПАДЧЕВА ВАЛЕРІЯ ІГОРІВНА Група РО-322 Староста групи, член академічного сектору студентської ради коледжу |