Вони найкращі

2018 рік


ГОЛУБЯТНІКОВ ОЛЕКСАНДР
Група ТХ-227
Староста, активний учасник Культурного Центру студентської ради коледжу

ОГАЙ ОЛЕКСАНДР
Група ТХ-227
Активний учасник громадського життя коледжу

КИСЛОВ ДАН
Група ТХ-227
Заступник голови студентського “Прес-центру”

ЩЕРБАК КРИСТИНА
Група РО-323
Староста групи, активна учасниця громадського життя коледжу

КРАВЧЕНКО АНАСТАСІЯ
Група РО-323
Активна учасниця громадського життя коледжу

КУХАРСЬКИЙ МИКИТА
Група РО-323
Заступник Голови студентської ради, керівник студентського Наукового Центру

ФАТЄЄВА ЕЛІНА
Група РО-323
Активна учасниця громадського життя коледжу 

ЛАВРІЩЕВА ДАРИНА
Група Ф-220
Староста групи, відмінниця навчання, переможниця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

ЖУРАВСЬКА АННА
Група ТО-204
Відмінниця навчання 

КАРАЙЧЕНЦЕВА ВАЛЕРІЯ
Група ТО-204
Відмінниця навчання

КРАВЧУК КАТЕРИНА
Група РО-225
Староста групи, відмінниця навчання, староста хору коледжу  

ШЕМЧУК МАКСИМ
Група ТО-402
Староста групи, відмінник навчання, голова студентського Творчого Центру

ВАСИЛЬЄВА ІРИНА
Група ТО-303
Голова студентської ради коледжу, переможниця конкурсу «Молода людина року – 2018» ( І місце), володарка студ. Оскару у номінації «Музична діва року — 2018»

ВОРОНКІН НІКІТА
Група ТО-402
Переможець конкурсу «Молода людина року – 2018» ( ІІ місце), капітан КВК, містер коледжу 2018 

ЛІСОВА МАРІЯ
Група ТО-303
Голова студентського Центру генерації ідей 

ГРИШКО МИКОЛА
Група ТО-303
Переможець конкурсу «Молода людина року – 2018» ( ІІІ місце), володар студентського Оскару «Прорив року — 2018»

ГОЛІК ДАЯНА
Група ТО-303
Керівник студентського побутового центру, активна учасниця громадського життя коледжу, акторка клубу «Оберіг»

ШАПТАЛА ВАЛЕРІЯ
Група ТХ-324
Відмінниця навчання, волонтер коледжу 

МАКОГОН ОЛЕСЯ
Група ТХ-324
Староста групи, відмінниця навчання

ШИЯНЕНКО КАТЕРИНА
Група Б-357
Керівник студентського радіомовлення коледжу

КРЯЖ ВЛАДИСЛАВА
Група Б-357
Відмінниця навчання, переможниця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2018) 

ГОЛУБЄВА НАДІЯ
Група Ф-319
Відмінниця навчання 

КОВЕРЯ РУСЛАНА
рупа Ф-319
Відмінниця навчання, голова Академічного центру 

ЛІМОНОВА СОФІЯ
ТО-303 активна учасниця громадського життя коледжу 

2017 рік


АГАФОНОВА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Група РО-321
Активна учасниця громадського життя коледжу

НЕВМЕРЖИЦЬКА СВІТЛАНА ПЕТРІВНА
Група РО-321
Староста групи, активна учасниця громадського життя коледжу

МИТРОВКА АЛІНА СЕРГІЇВНА
Група ТХ-420
Староста групи, відмінниця навчання, активна учасниця професійних заходів

МИХАЙЛОВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
Група ТХ-420
Активний учасник художньої самодіяльності та професійних заходів

БАРАНОВА ТАЇСІЯ АНДРІЇВНА
Група ТХ-420
Активна учасниця студентського «Прес-центру»

АФАНАСЬЄВА ДАР’Я АНДРІЇВНА
Група ТХ-421
Староста групи, відмінниця навчання, стипендіатка обласної державної адміністрації

ЯРЕНТЮК ГАННА КОСТЯНТИНІВНА
Група ТХ-323
Староста групи, активна учасниця художньої самодіяльності

ГАХОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ
Група ТХ-323
Активний учасник громадського життя коледжу

МИХАЙЛОВА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Група ТХ-323
Відмінниця навчання, член академічного сектору студентської ради коледжу

ШАПТАЛА ДАР’Я СЕРГІЇВНА
Група Б-356
Староста групи, переможниця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені І.П.Яцика

ШЕМЧУК МАКСИМ БОГДАНОВИЧ
Група ТО-302
Староста групи, керівник студентського Культурно-масового центру, активний учасник студентського «Прес-центру», володар студентського Оскару в номінації «Творча особистість»

ШВЕЦЬ ПОЛІНА РУСЛАНІВНА
Група ТМ-384
Активна учасниця студентської ради коледжу

БАБИНІНА КАТЕРИНА МИХАЙЛІВНА
Група ТМ-384
Голова студентської ради коледжу, волонтер, переможець міського конкурсу «Молода людина року»

ШУЛЬГА ПОЛІНА ВЛАДИСЛАВІВНА
Група ТМ-384
Голова Центру зв’язків з громадськістю, староста групи

РОГОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Група ТМ-384
Голова Соціально-побутового сектору, волонтер

ФОКІНА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА
Група Б-355
Відмінниця навчання

 


КУЩІЙ АННА ІГОРІВНА
Група Ф-318
Відмінниця навчання, переможниця Всеукраїнського чемпіонату ерудитів серед кооперативних ВНЗ I-II рівня акредитації

ГАНОЧЕНКО ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Група Ф-318
Відмінниця навчання

ЗАЗУЛІНА ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА
Група Ф-318
Відмінниця навчання

ТВЕРДОХЛІБ АННА ІГОРІВНА
Група ТО-401
Відмінниця навчання, член академічного сектору студентської ради коледжу

ДОНКОВЦЕВА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Група ТО-401
Відмінниця навчання, член академічного сектору студентської ради коледжу

ЯВТУШЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Група ТМ-383
«Містер коледжу – 2016»

ПРИПАДЧЕВА ВАЛЕРІЯ ІГОРІВНА
Група РО-322
Староста групи, член академічного сектору студентської ради коледжу

Комментарии запрещены.