Підготовчі курси

Шановні випускники шкіл!

Шукаєте своє покликання?
Бажаєте отримати освіту й роботу до душі?

Не сумнівайтеся, вам — до нас!

У коледжі ви повною мірою реалізуєте свої здібності
та забезпечите надійний старт успішної  кар’єри.

Для вас працюють дистанційні, денні та заочні  підготовчі курси,
де ви отримаєте найкращу можливість вступу до коледжу.

Випускники підготовчих курсів матимуть при вступі
до 50 додаткових рейтингових балів.

За інформацією звертайтеся за телефонами
050 02 88 528
(057) 73 15 449

Шановний друже!

Молода людина ХХІ століття зобов’язана вільно володіти новітніми технологіями ведення бізнесу.

Ти станеш успішним та фінансово незалежним,
навчаючись у нашому коледжі.

Харківський кооперативний торгово-економічний фаховий коледж надає послуги щодо підготовки до вступу учнів 9-х, 10-х та  11-х класів  на підготовчих курсах з математики, української мови та історії України.

Навчальні заняття з математики, історії та української мови проводять викладачі-переможці Всеукраїнського конкурсу «Кращий викладач року».

Талановиті, закохані у свою справу викладачі коледжу проводять для слухачів курсів майстер-класи з карвінгу, з техніки сервіровки столу та складання серветок,  з зав’язування краваток, оформлення подарунків, а також цікаві ділові ігри та презентації зі спеціальностей. Так майбутні абітурієнти поринають у новий, ще непізнаний світ  професій і отримують найкращі можливості для  більш усвідомленого вибору.

Виховуємо  у наших слухачів повагу до фахової майстерності та компетентності на прикладі відомих та успішних людей України, що навчались  у нашому коледжі.

Так, саме на підготовчих курсах дали старт своїй успішній  професіональній кар’єрі такі випускники, як Даніїїл Скрябін (нині учень студії Ектора Хіменеса Браво у м. Києві), Кирило Рассказов (сьогодні — помічник народного депутата), Віталій Нужний (шеф-кухар ресторану «Болеро») та багато інших.

Прийом заяв на курси з підготовки до вступу здійснюється  щоденно (крім суботи та неділі) в коледжі з 8-30 год. до 16-00 год. У вас є можливість подати заяву в електронному вигяді. Для цього необхідно завантажити шаблон документу, заповнити його в електронному вигляді та відправити на електронну адресу коледжу: coopteh1963@gmail.com 

Тривалість курсів: 6, 5 місяців; 4, 3, 2 місяці; 1 місяць.

Заняття проводяться щосуботи з 8-30 год. до 13-10 год. Також  для учнів з віддалених шкіл можливе навчання за дистанційною або заочною формами.

Заняття на підготовчих курсах розпочинаються по мірі комплектування груп.

Довідки за телефонами: (057) 731 54 49, 771 01 83; 050-02-88-528.

Чекаємо на вас у коледжі!

Ми працюємо персонально для кожного з вас!

Розклад занять підготовчих курсів

Комментарии запрещены.