Підготовчі курси

Шановний друже!

Молода людина ХХІ століття зобов’язана вільно володіти новітніми технологіями ведення бізнесу.

Ти станеш успішним та фінансово незалежним,
навчаючись у нашому коледжі.

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж надає послуги щодо підготовки до вступу учнів 9-х, 10-х та  11-х класів  на підготовчих курсах з математики, української мови та історії України.

Навчальні заняття з математики, історії та української мови проводять викладачі-переможці Всеукраїнського конкурсу «Кращий викладач року».

Талановиті, закохані у свою справу викладачі коледжу проводять для слухачів курсів майстер-класи з карвінгу, з техніки сервіровки столу та складання серветок,  з зав’язування краваток, оформлення подарунків, а також цікаві ділові ігри та презентації зі спеціальностей. Так майбутні абітурієнти поринають у новий, ще непізнаний світ  професій і отримують найкращі можливості для  більш усвідомленого вибору.

Виховуємо  у наших слухачів повагу до фахової майстерності та компетентності на прикладі відомих та успішних людей України, що навчались  у нашому коледжі.

Так, саме на підготовчих курсах дали старт своїй успішній  професіональній кар’єрі такі випускники, як Даніїїл Скрябін (нині учень студії Ектора Хіменеса Браво у м. Києві), Кирило Рассказов (сьогодні — помічник народного депутата), Віталій Нужний (шеф-кухар ресторану «Болеро») та багато інших.

Випускники  підготовчих курсів  отримують право на першочергове зарахування при рівній кількості балів.

Прийом заяв на курси з підготовки до вступу здійснюється  щоденно (крім суботи та неділі) в коледжі з 8-30 год. до 16-00 год. У вас є можливість подати заяву в електронному вигяді. Для цього необхідно завантажити шаблон документу, заповнити його в електронному вигляді та відправити на електронну адресу коледжу: coopteh1963@gmail.com 

Тривалість курсів: 4; 3; 2; 1 місяць.

Заняття проводяться щосуботи з 8-30 год. до 13-10 год. Також  для учнів з віддалених шкіл можливе навчання за заочною формою.

Заняття на підготовчих курсах розпочинаються по мірі комплектування груп.

Довідки за телефонами: (057) 731 54 49, 771 01 83; 050-02-88-528.

Чекаємо на Вас у коледжі!

Ми працюємо персонально для кожного з Вас!

Комментарии запрещены.