Бібліотека

 

Останні новини

До Дня української мови та писемності
Бібліотека ХКТЕК. Мовний фонтан.
Читайте українське!

Бібліотека очима студентів

До Всеукраїнського дня бібліотек студенти групи ТБ-158 відвідали Харківську державну наукову бібліотеку імені В.Г. Короленка. Під час екскурсії одним із завдань  для студентів  було сфотографувати те, що найбільше вразить. Будете здивовані! Пропонуємо невеликий фотозвіт.

 19 квітня до читальної зали бібліотеки коледжу завітала поетеса і прозаїк Юлія Баткіліна.Довідка:
Народилася в Харкові 1983 р. Закінчила ХНУ імені В.Н.Каразіна, соціологічний факультет. Працює редактором, контент-менеджером. Випускниця Обласної літстудії “Зав’язь”.
Авторка книг:
Роман “Старая башня” – серия “Звёздный лабиринт” (мини), АСТ, Транзиткнига, 2005 г.– http://www.ozon.ru/context/detail/id/3376047/.
“Песни мельничного колеса”, поэзия, “Более другое”, Минск, 2013.
http://www.bolee-drugoe.ru/books/pesni-melnichnogo-kolesa
Повість «Клан Росомахи», продюсерський центр Stellar, Одесса, 2016. Авторка численних публікації у періодиці, в мережевих виданнях.
Власний сайт: http://www.juliabatkilina.net

Зустріч відбулася в творчій, емоційній, душевній атмосфері, бо об’єднала всіх,  хто любить поезію.

Наші студенти надихнувшись віршами Юлії, відважилися прочитати власні твори, навіть виконати авторську пісню.

 Вокалісти гурту «Слобожанці» під керівництвом Сергія Петровича Бєляєва виконали пісні поетів «срібної доби» у сучасній обробці. Це був справжній подарунок для всіх. Літературна вітальня перетворилася на святковий концерт! Залишали бібліотеку з відчуттям, що поезія – це музика душі.

 

З 03 по 06 квітня в бібліотеці Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу  проходила виставка-майстерня до Великодніх свят.2018-04-03_velyk-190

Студенти, викладачі та співробітники коледжу мають унікальну можливість одночасно побачити колекцію Великодніх ляльок-мотанок, тематичну виставку книжок з вишуканими рецептами різноманітних пасок та м’ясних страв, навчитися оформляти святковий стіл, а також виготовляти сувеніри.2018-04-03_velyk-160

2018-04-03_velyk-150

 

 

03 квітня виставку відвідали студенти трьох груп, які ознайомилися з традиціями підготовки до Великодня. Особливо їх зацікавили рецепти пасок із сиру.2018-04-03_velyk-140

Волонтери коледжу підготували подарунки для дітей будинків-інтернатів – це фломастери та розмальовки, Великодніх зайчиків та пташок із сюрпризом.

 

 

 

 

29 січня для студентів коледжу бібліотекарі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва провели вечір-реквієм «Подвиг героїв Крут з нами». 

Саме цього дня рівно 100 років тому відбувся славетний та трагічний бій під Крутами, неподалік від Ніжина. У цьому бою  загинуло кілька десятків воїнів УНР, котрі були переважно  студентами та гімназистами. Трагедія під Крутами одразу викликала великий суспільний резонанс і стала символом опору агресорам. 

Всі присутні ще раз доторкнулися до цієї сторінки історії і разом хвилиною мовчання віддали шану тим, хто поклав своє життя за майбутнє нашої України. 


 

   
 Інформація для читачів

 

 

 Культурно-просвітницька робота

 

 

   

Сохранить

Сохранить

 

Комментарии запрещены.