Бібліотека

 

Останні новини

Кав’ярня «Слово»

21 лютого в нашому коледжі шанувальникам рідної мови гостинно відчинила двері літературна кав’ярня з промовистою назвою «Слово». Формат літературної кав’ярні, на яку цього дня перетворилася читальна зала бібліотеки, дав можливість об’єднати професійні здібності майбутніх фахівців з готельно-ресторанної справи й  творчу обдарованість наших студентів, які просто вражали своїми талантами.

До Дня української мови та писемності
Бібліотека ХКТЕК. Мовний фонтан.
Читайте українське!

Бібліотека очима студентів

До Всеукраїнського дня бібліотек студенти групи ТБ-158 відвідали Харківську державну наукову бібліотеку імені В.Г. Короленка. Під час екскурсії одним із завдань  для студентів  було сфотографувати те, що найбільше вразить. Будете здивовані! Пропонуємо невеликий фотозвіт.

19 квітня до читальної зали бібліотеки коледжу завітала поетеса і прозаїк Юлія Баткіліна.

Довідка:
Народилася в Харкові 1983 р. Закінчила ХНУ імені В.Н.Каразіна, соціологічний факультет. Працює редактором, контент-менеджером. Випускниця Обласної літстудії “Зав’язь”.
Авторка книг:
Роман “Старая башня” – серия “Звёздный лабиринт” (мини), АСТ, Транзиткнига, 2005 г.– http://www.ozon.ru/context/detail/id/3376047/.
“Песни мельничного колеса”, поэзия, “Более другое”, Минск, 2013.
http://www.bolee-drugoe.ru/books/pesni-melnichnogo-kolesa
Повість «Клан Росомахи», продюсерський центр Stellar, Одесса, 2016. Авторка численних публікації у періодиці, в мережевих виданнях.
Власний сайт: http://www.juliabatkilina.net

Зустріч відбулася в творчій, емоційній, душевній атмосфері, бо об’єднала всіх,  хто любить поезію.

Наші студенти надихнувшись віршами Юлії, відважилися прочитати власні твори, навіть виконати авторську пісню.

 Вокалісти гурту «Слобожанці» під керівництвом Сергія Петровича Бєляєва виконали пісні поетів «срібної доби» у сучасній обробці. Це був справжній подарунок для всіх. Літературна вітальня перетворилася на святковий концерт! Залишали бібліотеку з відчуттям, що поезія – це музика душі.

 

З 03 по 06 квітня в бібліотеці Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу  проходила виставка-майстерня до Великодніх свят.2018-04-03_velyk-190

Студенти, викладачі та співробітники коледжу мають унікальну можливість одночасно побачити колекцію Великодніх ляльок-мотанок, тематичну виставку книжок з вишуканими рецептами різноманітних пасок та м’ясних страв, навчитися оформляти святковий стіл, а також виготовляти сувеніри.2018-04-03_velyk-160

2018-04-03_velyk-150

 

 

03 квітня виставку відвідали студенти трьох груп, які ознайомилися з традиціями підготовки до Великодня. Особливо їх зацікавили рецепти пасок із сиру.2018-04-03_velyk-140

Волонтери коледжу підготували подарунки для дітей будинків-інтернатів – це фломастери та розмальовки, Великодніх зайчиків та пташок із сюрпризом.

 

 

 

 

29 січня для студентів коледжу бібліотекарі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва провели вечір-реквієм «Подвиг героїв Крут з нами». 

Саме цього дня рівно 100 років тому відбувся славетний та трагічний бій під Крутами, неподалік від Ніжина. У цьому бою  загинуло кілька десятків воїнів УНР, котрі були переважно  студентами та гімназистами. Трагедія під Крутами одразу викликала великий суспільний резонанс і стала символом опору агресорам. 

Всі присутні ще раз доторкнулися до цієї сторінки історії і разом хвилиною мовчання віддали шану тим, хто поклав своє життя за майбутнє нашої України.

 

Дорогі друзі!

22 січня ми святкуватимемо 99 річницю Соборності – на честь Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. В останні роки для більшості українців стало очевидним, наскільки живим і необхідним є для нас гасло «Україна єдина» – прості слова, що однаково відчуваємо на Заході й на Сході, в окопах, і в тилу. Наша країна сьогодні єдина завдяки неймовірній громадській активності, численним волонтерським ініціативам – тим добровольцям, які 4 роки тому наважились взяти долю країни в свої руки.

У День Соборності, 22.01.2018 о 18.00, запрошуємо активістів, волонтерів, ініціаторів, учасників – усіх небайдужих людей – в Харківський ЛітМузей. Від Ольги Бондар-Різниченко, волонтерки, літературознавиці, дізнаємось, як волонтерили 100 років тому, поділимося своїми історіями, подумаємо, що будемо робити далі, послухаємо волонтера і музиканта Василя Рябка.
Партнери:
Волонтерський рух «Доброчинець»
Євромайдан Харків
Благодійний фонд «Харків з тобою»

Долучайтеся!

З повагою, завідувач бібліотеки Оксана Миколаївна МенткевичДорогі друзі!

З 5 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року КЗ «Обласний організаційно- методичний центр культури і мистецтва» презентує обласну виставку святкової атрибутики «Різдвяне сяйво».

Витоки народного святкування Різдва сягають корінням дохристиянських часів. Це свято посідає у календарній обрядовості українців особливе місце. Воно наповнене різноманітними обрядами, глибокою символікою, атрибутами, супроводжується фольклорно-поетичними творами.

Виставка «Різдвяне сяйво» − це нагода привернути увагу до народних традицій у сучасній інтерпретації. Новітні за матеріалами, проте традиційні за змістом – понад ста робіт від майстрів народного мистецтва м. Харкова та Харківської області представлено в експозиції. Глядачі матимуть змогу ознайомитися з класичними різдвяними атрибутами, виконаними у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: дідухом, вертепом, зірками, символічними павуками, їжаками, писанками, козами, ляльковими композиціями, побачити колекції повстяних картин від студентів Харківського коледжу текстилю та дизайну і тематичних плакатів, присвячених 100-річчю першого виконання пісні Миколи Леонтовича «Щедрик» від студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

На цій виставці представлені і мої роботи. З повагою, завідувач бібліотеки Оксана Миколаївна Менткевич

   
 Інформація для читачів

 

 

 Культурно-просвітницька робота

 

 

   

Сохранить

Сохранить

 

Комментарии запрещены.