Бібліотека

Останні новини

29 січня для студентів коледжу бібліотекарі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва провели вечір-реквієм «Подвиг героїв Крут з нами». Саме цього дня рівно 100 років тому відбувся славетний та трагічний бій під Крутами, неподалік від Ніжина. У цьому бою  загинуло кілька десятків воїнів УНР, котрі були переважно  студентами та гімназистами. Трагедія під Крутами одразу викликала великий суспільний резонанс і стала символом опору агресорам. 

Всі присутні ще раз доторкнулися до цієї сторінки історії і разом хвилиною мовчання віддали шану тим, хто поклав своє життя за майбутнє нашої України.

 

Дорогі друзі!

22 січня ми святкуватимемо 99 річницю Соборності – на честь Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. В останні роки для більшості українців стало очевидним, наскільки живим і необхідним є для нас гасло «Україна єдина» – прості слова, що однаково відчуваємо на Заході й на Сході, в окопах, і в тилу. Наша країна сьогодні єдина завдяки неймовірній громадській активності, численним волонтерським ініціативам – тим добровольцям, які 4 роки тому наважились взяти долю країни в свої руки.

У День Соборності, 22.01.2018 о 18.00, запрошуємо активістів, волонтерів, ініціаторів, учасників – усіх небайдужих людей – в Харківський ЛітМузей. Від Ольги Бондар-Різниченко, волонтерки, літературознавиці, дізнаємось, як волонтерили 100 років тому, поділимося своїми історіями, подумаємо, що будемо робити далі, послухаємо волонтера і музиканта Василя Рябка.
Партнери:
Волонтерський рух «Доброчинець»
Євромайдан Харків
Благодійний фонд «Харків з тобою»

Долучайтеся!

З повагою, завідувач бібліотеки Оксана Миколаївна МенткевичДорогі друзі!

З 5 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року КЗ «Обласний організаційно- методичний центр культури і мистецтва» презентує обласну виставку святкової атрибутики «Різдвяне сяйво».

Витоки народного святкування Різдва сягають корінням дохристиянських часів. Це свято посідає у календарній обрядовості українців особливе місце. Воно наповнене різноманітними обрядами, глибокою символікою, атрибутами, супроводжується фольклорно-поетичними творами.

Виставка «Різдвяне сяйво» − це нагода привернути увагу до народних традицій у сучасній інтерпретації. Новітні за матеріалами, проте традиційні за змістом – понад ста робіт від майстрів народного мистецтва м. Харкова та Харківської області представлено в експозиції. Глядачі матимуть змогу ознайомитися з класичними різдвяними атрибутами, виконаними у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: дідухом, вертепом, зірками, символічними павуками, їжаками, писанками, козами, ляльковими композиціями, побачити колекції повстяних картин від студентів Харківського коледжу текстилю та дизайну і тематичних плакатів, присвячених 100-річчю першого виконання пісні Миколи Леонтовича «Щедрик» від студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

На цій виставці представлені і мої роботи. З повагою, завідувач бібліотеки Оксана Миколаївна Менткевич

 
 Інформація для читачів

 

 

 Культурно-просвітницька робота

 

 

   

Сохранить

Сохранить

Комментарии запрещены.