Заняття майбутніх фінансистів з працівниками банку

Депозит – найпростіший, зрозумілий і доступний інструмент для зберігання та примноження заощаджень. В усіх тонкощах відкриття депозиту, в особливостях умов розміщення коштів на депозитному рахунку студентам груп Ф-359 та Ф-359а допомогли розібратися фахівці банку ПУМБ.

Читати далі

Мрії поруч

Студенти спеціальності «Туризм» III та IV курсу були запрошені на зустріч з туристичним оператором Anex Tour та представниками готелю преміум-рівня «Lujo Bodrum 5*», що проходила в готелі «Kharkiv Palace» і стосувалася  набору персоналу на літній сезон 2022 року.

Читати далі

Молодь проти наркотиків!

Сьогодні однією із глобальних суспільних проблем в Україні є наркотизація молоді. На виховну годину  в групі  Ф-260 був запрошений лектор Фонду рятування дітей та підлітків від наркотиків Дмитро Анін, який провів зі студентами профілактичну бесіду. Читати далі

Свічка пам’яті про жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів, найстрашніший з яких був у 1932-1933 роках.
Закликаємо 27 листопада о 16.00 долучитись до загальнонаціональної акції, засвітивши у вікні своєї домівки свічку на знак пам’яті про мільйони українців, які загинули внаслідок геноциду.

Читати далі

Шаховий турнір

23-24 листопада в Харківському кооперативному відбувся шаховий турнір, у якому взяли участь юнаки та дівчата — студенти ІІ-ІІІ курсів усіх спеціальностей.
Змагання спортсменів-інтелектуалів проходили в читальній залі бібліотеки. Читати далі

Тренд здорового харчування

Заняття з дисципліни «Основи стандартизації та контроль якості харчових продуктів» з теми «Методи оцінки якості сировини та готової продукції» для студентів-технологів 4 курсу провели за участі запрошеної гості, представниці  Харківського молочного заводу «Харківське» Тетяни Ігорівни Кравченко. Читати далі

Уроки Майдану

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Традиційно в цей день студенти коледжу відвідують Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова.

Читати далі

Студентське самоврядування: проблеми, пошуки, новації

До Міжнародного дня студента в Харківському кооперативному торгово-економічному фаховому коледжі відбулася конференція » Студентське самоврядування: проблеми, пошуки, новації».

Читати далі

Круглий стіл «Справедливість: реальність чи ілюзія»

18 листопада відзначався Всесвітній день філософії. У Харківському кооперативному був проведений захід, присвячений цій події, – дискусія на тему «Справедливість: реальність чи ілюзія». Тему запропонували студенти коледжу, які відвідують філософський гурток. На засідання круглого столу були запрошені студенти філософського факультету  університету імені В.Н. Каразіна, які підготували цікаву презентацію та створили дійсно творчу, науково-дослідницьку атмосферу.

Читати далі

Студентський брейн-ринг

Міжнародний день студентів­ – щорічне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. Саме студентство, молодь завдяки своїй активній громадянській позиції була й залишається рушієм багатьох змін. В цей день керівники студентських груп Неонета  Ольга Володимирівна та Чумак Наталія Володимирівна організували для студентів груп ФТ- 162 та ТХ-233 інтелектуальний батл  на  тему «Історія Харкова, історія студентства…», на якому студенти змогли показати свої знання, креативність та ерудованість. Читати далі