День відкритих дверей

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж,
володар почесного звання МОНУ «Лідер сучасної освіти»,
гостинно запрошує на День відкритих дверей
06 жовтня 2018 року

Початок о 10-00

Саме для Вас, дорогі випускники, старшокласники та батьки, ми підготували спеціальну програму, яка відкриє усі тонкощі навчання у нашому навчальному закладі.

Детальніше…

Знайомтесь, це — ми!

18 вересня першокурсники Харківського кооперативного стали головними гостями святкового концерту-презентації цікавинок студентського життя, що підготували активісти студради коледжу та керівники клубів, гуртків і спортивних секцій.

Читати далі

Посвята в студенти — Перший крок у студентське життя

31 серпня у ХКТЕК відбулося традиційне свято початку навчального року – посвята першокурсників у студенти.

Останній серпневий ранок, напрочуд сонячний і теплий, зібрав у коледжі викладачів, студентів, батьків і, звичайно ж, головних дійових осіб цього дня – першокурсників, котрі відтепер поповнюють нашу студентську родину. Подвір’я розквітло різнобарв’ям вишиванок, золотом і блакиттю прапорів та щирими посмішками: коледж радо зустрів нове поповнення.

Читати далі

День Державного Прапора України

Наш стяг – пшениця у степах
Під голубим склепінням неба.

23 серпня Україна святкує День Державного Прапора, вшановуючи багатовікову історію українського державотворення. Студенти та викладачі Харківського кооперативного свідомо долучаються до цієї державної традиції, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу.

Читати далі

Літо. Відпустка. Мандри = Умань. Софіївка. Буки

Яким ви уявляєте собі перший день відпустки викладача? Наприклад, з книжкою у кріслі й філіжанкою кави. Або ж просто лежачи на канапі. Проте всі ці порівняння не про викладачів Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, бо вони у перший день свого довгоочікуваного відпочинку вирушили на екскурсію.

Читати далі

Випуск молодших спеціалістів — 2018


У Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі урочисто відзначили випуск фахівців 2018 року.

Успішні, талановиті, креативні, сповнені професійних планів на майбутнє – це наші сьогоднішні Випускники.

Читати далі

Іспит на здобуття робітничих професій «Кухар», «Кондитер»


Традиційно підсумком технологічної практики студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» є кваліфікаційний іспит на здобуття робітничих професій «Кухар», «Кондитер». Читати далі