Голуб миру у твоїй руці

Хай сонце на весняному світанку,
Розвіє ніч, і зникне в далеч тьма,
Затихнуть постріли, і геть поїдуть танки,
Й промовить хтось: «Війни уже нема!»

21.09.2017 року циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу разом з цикловою комісією загальноосвітньої підготовки провели флешмоб
з нагоди Міжнародного дня миру.

Читати далі

Миру тобі, Україно!


Хай літають в небі журавлі,
Колоски видзвонюють налиті.
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх людей на цілім світі.

 

20 вересня у групах Б 257 та Ф 219 було проведено виховну годину, присвячену Всесвітньому дню миру, на тему «Миру тобі, Україно!»

Читати далі

Екскурсія без обмежень

15.09.2017 р. у Харкові відбулася «Екскурсія без обмежень-2«, (No Limits Tours Pass Kharkiv) присвячена незалежності України.

У якості волонтерів брали участь студенти Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу Віталій Семеній та Лісова Марія (група ТО-203). Вони  були не лише опорою для вихованців НВК імені В.Г. Короленка, але й отримали незабутній досвід як майбутні спеціалісти з «Туризму».

Читати далі

Заняття у Центральній ОДПІ Харкова

Заняття в практичному середовищі

14 вересня 2017 викладачем дисципліни «Податкова система» Рибак І.Л. було проведено заняття для студентів груп Б-356 та ОД-305 в Центральній ОДПІ (Об’єднана державна податкова інспекція) м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області (Головного управління державної фіскальної служби).

Читати далі

До 100-річчя. Святкуємо! Вітаємо! Приєднуємось!


27.09.17. дружна родина циклової комісії харчових технологій та ресторанного бізнесу запрошує всіх на виховну годину, присвячену  100-річчю заснування коледжу, щоб вшанувати славні традиції попередніх поколінь викладачів та студентів.

Тож пишайтесь історією коледжу та
дописуйте свої імена на почесну сторінку літопису.

Крок до зірок


Екскурсією в планетарій відкрито для студентів космічні подорожі у незвідані світи!

12 вересня відбулася лекція-екскурсія з астрономії «Світ планет». Мандрівниками в незвідані світи були студенти 1 курсу групи ТО-104.

Читати далі

Найкращий відпочинок для найкращих практикантів


Мережа супермаркетів «РОСТ» – територія професійного самовдосконалення і змістовного відпочинку, які в поєднанні забезпечують гідне місце особистості в суспільстві. Визначальною ознакою цього підприємства є корпоративний стиль життя.
Ми, студенти спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність», переконались у цьому під час проходження практики й організованого відпочинку.

Читати далі