Наші традиції

 

Яскраві миттєвості студентського життя

Під час традиційних та улюблених заходів кожен  учасник завжди відчує тепло та затишну атмосферу навчального закладу.  Адже у Харківському кооперативному студенти, викладачі, працівники та адміністрація – одна велика родина!

Студентське життя розпочалося.  Свято «День першокурсника» 

Добру справу починають молитвою. Настанови й благословення на навчальний рік
Ми пишаємось тим, що наші студенти — найспортивніші!  Традиційний «День здоров’я»«Яскрава хвиля»: дебют першокурсниківСвято «Vivat,  студенти!». Нагородження відмінників 

 

 

 

 

 

 

 

Підбиття підсумків конкурсу «Найкраща навчальна група». Нагородження переможців 

                                                         Володарі «Студентського «Оскара» 

 Щедра Масниця. Гостинці в госпіталь 

Фольклорне свято на Масницю «Млинцями столи вистеляли!»2018-11-16_mis-110Свято гармонії та краси — конкурс «Студентська красуня» 

Конкурс «Містер коледж»Доземний уклін материнській любові. Гала-концерт до Дня матеріВиховуємо громадянина-патріота


Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути.
В.Липинський

До Дня захисника України — 14 жовтня. Спортивне свято «Ми — козацького роду!» 

До Дня української писемності — вистава «Наталка Полтавка»Диктант національної єдності 


 Міжнародний день рідної мови в багатокультурному контексті Харкова.
Кав’ярня «Слово»
Флеш-моб до Дня вишиванки — щороку в третій четвер травняФестиваль «Одягни вишиванку — тобі личить!»2018-03-17_shevchenko-190

2018-03-17_shevchenko-220

Шевченківські дні. «Назар Стодоля»Шевченківські читанняСтановлення особистості

Добрі почуття спонукають до добрих справ.

Студенти Харківського кооперативного  переконані, що волонтерська діяльність – це не тільки благородна справа, але й насичене, цікаве, переповнене різних несподіванок життя! Координатором волонтерського руху в коледжі є  Оксана Миколаївна Менткевич. Під її керівництвом наші студенти творять мленькі дива своїми добрими справами.

Наших студентів можна побачити  в  програмах таких телеканалів, як ОТБ (Форум «Милосердя»), ТРК, «Оріон».  Завдяки активній участі в житті нашого міста  волонтерам є що розповісти в ефірі!

 Суденти коледжу  відвідують військовий госпіталь, куди привозять щедре частування й щирі побажання швидкого одужання пораненим захисникам України. 

Доброчинні ярмарки дають можливість  волонтерам і всім небайдужим зібрати кошти, щоб разом з   благодійним фондом «Сильні духом»  допомогти онкохворим та постраждалим під час АТО дітям.Волонтери проводять майстер-клас у Харківському обласному дитячому туберкульозному санаторіїДружня бесіда, щира пісня, чаювання в Новобаварському терцентрі соціальних послугНаші волонтери дарують літнім людям хвилини непідробної радості

 

 

Комментарии запрещены.