Досягнення та здобутки

Шлях, який пройшов Харківський кооперативний торгово-економічний коледж за період свого існування, – живий літопис наполегливої натхненної праці викладачів та студентів на шляху до визнання.
За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту освітнього процесу національної системи освіти України коледж щорічно (2003-2013 р.р.) нагороджувався дипломами Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні».


За успішну реалізацію засад ступеневої вищої освіти шляхом інтеграції підготовки фахівців у кооперативних коледжах і технікумах і Вищому навчальному закладі Укркоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», забезпечення високої якості підготовки кадрів для сучасного ринку праці та з нагоди 20-річчя утворення Полтавського навчального комплексу Укркоопспілки «Освіта» Колектив ХКТЕК на чолі з директором Вініченко К.П. нагороджено почесною Грамотою (2015 р.).


Багато викладачів відзначені нагородами різного рівня за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освіти.

«Викладач року» –
Всеукраїнський конкурс серед кооперативних закладів вищої освіти

   

 

 

 

 

«Успіх має сенс тоді, коли ти відчуваєш, що він твій власний, особистий. Завжди намагайся бути в оточенні найкращих, щоб бачити, де ти слабкий і де необхідно стати сильнішим, наслідуючи кращих»

 Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2018, 1 місце)
Кащавцева Лариса Георгіївна
Формула успіху Кащавцевої Л.Г.
     
 Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2017, 2 місце)
викладач історії Неонета Ольга Володимирівна
 Учасниця Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2016, 4 місце)
викладач української літератури Воротнікова Лілія Геннадієвна
 Учасниця Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2015, 5 місце)
викладач біології Скиба Аліна Олександрівна
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2013, 1 місце)
викладач математики Єрмакова Наталя Анатоліївна
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2010, 3 місце)
викладач економічних дисциплін
Моренко Олена Юріївна
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач
року» (2008, 3 місце)
викладач української мови та літератури
Овечкіна Лариса Віталіївна

«Вища школа Харківщини – кращі імена» –
обласний конкурс

Найпак Анна Геннадіївна (2011)

«Молода людина року» –
Харківський міський конкурс
переможці І етапу (районний)
(номінація «Працівник невиробничої сфери»)

   
  викладач іноземної мови
Шарпіло Марина Вікторівна (2018)
 
викладач фізичного виховання Спасібо Лілія Юліанівна (2016) викладач гуманітарних дисциплін Неонета Ольга Володимирівна (2015) викладач економічних дисциплін Моренко Олена Юріївна (2010)

«Молода людина року» –
Харківський міський конкурс
переможці ІІ етапу (міський)
(номінація «Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації»)

Бабиніна Катерина
(2017)
Кишкіна Єлизавета
(2014)

«Молода людина року» –
Харківський міський конкурс
переможці І етапу (районий)
(номінація «Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації»)


Васильєва Ірина — 1 місце, Воронкін Нікіта — 2 місце (на фото праворуч), Гришко Микола — 3 місце (2018)

 
  Шемчук Максим (2016) Коваль
Аліна
(2016)
Приходько Юлія
(2016)
Віннік Олеся
(2012)
Гордієнко Катерина
(2010)

Переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Велична, щедра і прекрасна мова,
Прозора й чиста, як гірська вода, –
Це України мова барвінкова, –
Така багата й вічно молода.

Косинська Юлія

Лавріщева Дарина (2018)    
Шаптала Дар’я (2015) Губська Діана (2012) Плєшивцев Євген (2008)

Переможці обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

 

 Карайченцева Валерія (2019)

Переможці обласних олімпіад

Кряж Владислава – ІІІ місце на олімпіаді з Інформатики та комп’ютерної техніки (2018) Голубєва Надія – II місце на олімпіаді з зарубіжної літератури (2017) Лук’янов Роман – ІІ місце на олімпіаді з Інформатики та комп’ютерної техніки (2016)

Переможці конкурсів наукових студентських робіт

 
Огай Олександр – диплом І ступеня обласної науково-практичної конференції  серед ЗВО І-ІІ рівнів акредитації «ФІЗИКА. НАУКА. ЖИТТЯ – 2018»  (науковий керівник  Панченко В.В. ) Ганоченко  Лілія – Диплом І ступеня на конкурсі дослідницьких робіт з дисципліни «Страхові послуги» серед студентів ВНЗ Укркоопспілки  (науковий керівник Моренко О.Ю.) (2017) Кузьменко Діана – бронзова медаль на молодіжній історико-краєзнавчій конференції «Військове минуле рідного краю» (науковий керівник Неонета О.В.) (2012)

Наші студенти неодноразові учасники міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, брейн-рингів, конференцій:

Савьолова Тетяна та Шигимага Анна — учасниці ХIV студентської науково-методичної конференції «Наумівські читання» (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, 24.11.2016) (науковий керівник Єрмакова Н.А.)

Кащавцев Михайло та Іванов Іоанн — учасники ХIV студентської науково-методичної конференції «Наумівські читання» (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, 24.11.2016) (науковий керівник Москаленко О.В.)

Єльміна Ольга та Федюк Ірина  — учасниці  77-ї Міжнародної студентської конференції (кафедра вищої математики Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, 23.03.2015)

Піпа Владислав і Анастасія Лупієва Анастасія — учасники «Чемпіонату з практичного менеджменту «SPMChallenge» (Харкові, 17.03.2015).

Донченко Дмитро, Парасочка Павло та Сухомлин Денис — команда «Winners», І місце у квесті «Молодь за здоровий спосіб життя»  (Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра», 02.03.2015 р.)

Губська Діана – переможниця регіонального конкурсу творчих робіт «Я пишаюся тим, що я українець» – 1 місце (2011 р.)

Рожкова Анна – здобула І місце у V Міжнародному конкурсі «Уроки Голодомору та Голокосту – уроки толерантності» в номінації «Мультимедійні проекти»(2009 р.)


«Молодь обирає здоровий спосіб життя»

Коледж є неодноразовим призером обласної Спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації «Спорт протягом життя».

Кращі спортсмени ХКТЕК

команда юнаків-баскетболістів ХКТЕК  І місце сезону 2018-2019 «Спорт протягом життя»  Сендецький Даніїл– кращий гравець з баскетболу сезону 2018-2019
Синенко Сергій – кандидат у майстри спорту з кікбоксінгу та козачого двобою, заслужений чемпіон України з кікбоксингу (2018 р.), чемпіон Європи з козачого двобою (2017 р.), призер чемпіонату світу з кікбоксингу (2017 р.).

Назарян Рафаель – переможець чемпіонатів і кубків України з кікбоксінгу  (2014-2018 р.), чемпіон Європи (2016 р.) та світу з кікбоксінгу (2018 р.)

 

 Закривидорога Аліна кандидат у майстри спорту з фігурного катання, багаторазова учасниця та призерка Всеукраїнських та міжнародних змагань (2011 — 2018 рр.)


Ярьоменко Олег – I місце у чемпіонаті України з бойового самбо, II місце Кубку Харківської області (Джиу-джитсу), II місце у чемпіонаті України з карате, III місце у Всеукраїнському турнірі з самбо (2009-2012)

 Тарабанова Анастасія – призер Всеукраїнських змагань з волейболу, I розряд, 2016 р.

 Чумак Анастасія – призер Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, переможниця студентської спартакіади серед ВНЗ I-II рівнів акредитації, 2016 р.

 Головіна Поліна– п’ятиразова призерка Харківської області з карате WKF, дворазова чемпіонка карате-клубу «Шилай», бронзовий призер міжнародного турніру «KHARKOV  OPEN»

 Щучинська Катерина – майстер спорту міжнародного класу з бально-спортивних танців, триразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, чемпіонка світу.

 Воронкін Нікіта – призер чемпіонатів України зі спортивного  дайвінгу, підводного фото; II дорослий розряд з плавання, чемпіон м. Харкова з плавання в бі-ластах.
     

Горбач О. – майстер спорту з кікбоксингу, чемпіонка міжнародних та Всеукраїнських змагань;
Даршт Р. – чемпіон обласних змагань з гирьового спорту;
Наливайко А. – кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики;
Коваленко В. – бронзовий призер кубку федерації футболу України серед юніорів, член збірної юнацької команди «Металіст»;
Замуліна О. – чемпіонка міжнародних та всеукраїнських змагань з боротьби самбо, кандидат в майстри спорту;
Іщенко Ю. – дев’ятикратна чемпіонка та володар кубку України з плавання, кандидат у майстри спорту за програмою Інваспорт;
Тугай В. – переможець у міжнародному турнірі пам’яті заслуженого тренера України Г.Конівця з боротьби самбо, І розряд.


Переможці творчих  конкурсів

Топчий Тетяна Васильєва Ірина – лауреат Міжнародних, Всеукраїнських і обласних конкурсів у номінації «Естрадний вокал», переможниця  Міжнародного конкурсу «Родник талантов», володар диплому ІІ ступеня  Міжнародного конкурсу «Dance Song Fest», лауреат «Дельфійських ігор Слобожанщини», учасниця «International Olympiad my world art», лауреат  Міжнародного конкурсу «Grand Music Fest». Голік Даяна – срібна призерка фестивалю літературної художньої творчості.

Харківський кооперативний по праву можна назвати «школою мистецтв» – у його стінах спалахнули яскраві «зірки» талановитих студентів, які «засвітилися» на високих сценах регіону та України. Коледж став стартовим майданчиком для активних, творчих, цілеспрямованих студентів, надавши можливість взяти участь у престижних конкурсах.
Так, одинадцять років поспіль студенти стають переможцями конкурсу художньої самодіяльності серед кооперативних закладів вищої освіти «Студентські перлини – тобі, Україно!»

Комментарии запрещены.