Досягнення та здобутки

Шлях, який пройшов Харківський кооперативний торгово-економічний коледж за період свого існування, – живий літопис наполегливої натхненної праці викладачів та студентів на шляху до визнання.
За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту освітнього процесу національної системи освіти України коледж щорічно (2003-2013 р.р.) нагороджувався дипломами Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні».


За успішну реалізацію засад ступеневої вищої освіти шляхом інтеграції підготовки фахівців у кооперативних коледжах і технікумах і Вищому навчальному закладі Укркоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», забезпечення високої якості підготовки кадрів для сучасного ринку праці та з нагоди 20-річчя утворення Полтавського навчального комплексу Укркоопспілки «Освіта» Колектив ХКТЕК на чолі з директором Вініченко К.П. нагороджено почесною Грамотою (2015 р.).


Багато викладачів відзначені нагородами різного рівня за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освіти.

«Викладач року» –
Всеукраїнський конкурс серед кооперативних закладів вищої освіти

 
 Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2018)
Кащавцева Лариса Георгіївна
     
 Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2017)
викладач історії Неонета Ольга Володимирівна
 Учасниця Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2016, 4 місце)
викладач української літератури Воротнікова Лілія Геннадієвна
 Учасниця Всеукраїнського конкурсу «Викладач року» (2015, 5 місце)
викладач біології Скиба Аліна Олександрівна
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року»(2013)
викладач математики Єрмакова Наталя Анатоліївна
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач року»(2010)
викладач економічних дисциплін
Моренко Олена Юріївна
Переможець Всеукраїнського конкурсу «Викладач
року»(2008)
викладач української мови та літератури
Овечкіна Лариса Віталіївна

«Вища школа Харківщини – кращі імена» –
обласний конкурс

Найпак Анна Геннадіївна (2011)

«Молода людина року» –
харківський міський конкурс (номінація «Працівник невиробничої сфери»)

викладач фізичного виховання Спасібо Лілія Юліанівна (2016) викладач гуманітарних дисциплін Неонета Ольга Володимирівна (2015) викладач економічних дисциплін Моренко Олена Юріївна (2010)

«Молода людина року» –
харківський міський конкурс
(номінація «Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації»)

 

Бабиніна Катерина
(2017)
Аліна Коваль
(2016)
Юлія Приходько
(2016)
Кишкіна Єлизавета
(2014)
Віннік Олеся
(2012)
Гордієнко Катерина
(2010)

Наші студенти неодноразові переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, олімпіад, брейн-рингів.
Так, у V Міжнародному конкурсі «Уроки Голодомору та Голокосту – уроки толерантності» в номінації «Мультимедійні проекти» І місце здобула Рожкова А.
Переможцями обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали студенти Плєшивцев Є., Губська Д., Шаптала Д.
Переможницею регіонального конкурсу творчих робіт «Я пишаюся тим, що я українець» стала Губська Д.
Бронзовою медаллю на обласній історико-краєзнавчій конференції «Військове минуле рідного краю» нагороджена Кузьменко Д.

Лавріщева Дарина, (група Ф-120) — переможниця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (2018 р.) Надія Голубєва (група Ф–119) посіла II місце в обласній олімпіаді з зарубіжної літератури (2017 р.) Лілія Ганоченко  (група Ф-318) з науковим керівником Моренко О.Ю. отримали Дипломом І ступеня на конкурсі дослідницьких робіт з дисципліни «Страхові послуги» серед студентів ВНЗ Укркоопспілки (2017 р.)
Дар’я Шаптала (група Б-256) — переможниця обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (2015 р.) Ірина Васильєва  – лауреат Міжнародних, Всеукраїнських і обласних конкурсів у номінації «Естрадний вокал», переможниця  Міжнародного конкурсу «Родник талантов», володар диплому ІІ ступеня  Міжнародного конкурсу «Dance Song Fest», лауреат «Дельфійських ігор Слобожанщини», учасниця «International Olympiad my world art», лауреат  Міжнародного конкурсу «Grand Music Fest».
Даяна Голік – срібна призерка фестивалю літературної художньої творчості.

Коледж є неодноразовим призером обласної Спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації «Спорт протягом життя».

Кращі спортсмени ХКТЕК


Олег Ярьоменко – I місце у чемпіонаті України з бойового самбо, II місце Кубку Харківської області (Джиу-джитсу), II місце у чемпіонаті України з карате, III місце у Всеукраїнському турнірі з самбо

Анастасія Тарабанова  – призер Всеукраїнських змагань з волейболу, I розряд, 2016 р.

Анастасія Чумак  – призер Всеукраїнських змагань з легкої атлетики, переможниця студентської спартакіади серед ВНЗ I-II рівнів акредитації, 2016 р.

Поліна Головіна  – п’ятиразова призерка Харківської області з карате WKF, дворазова чемпіонка карате-клубу «Шилай», бронзовий призер міжнародного турніру «KHARKOV  OPEN»

Катерина Щучинська  – майстер спорту міжнародного класу з бально-спортивних танців, триразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, чемпіонка світу.

Нікіта Воронкін  – призер чемпіонатів України зі спортивного  дайвінгу, підводного фото; II дорослий розряд з плавання, чемпіон м. Харкова з плавання в бі-ластах.
     

Горбач О. – майстер спорту з кікбоксингу, чемпіонка міжнародних та Всеукраїнських змагань;
Даршт Р. – чемпіон обласних змагань з гирьового спорту;
Наливайко А. – кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики;
Коваленко В. – бронзовий призер кубку федерації футболу України серед юніорів, член збірної юнацької команди «Металіст»;
Замуліна О. – чемпіонка міжнародних та всеукраїнських змагань з боротьби самбо, кандидат в майстри спорту;
Іщенко Ю. – дев’ятикратна чемпіонка та володар кубку України з плавання, кандидат у майстри спорту за програмою Інваспорт;
Тугай В. – переможець у міжнародному турнірі пам’яті заслуженого тренера України Г.Конівця з боротьби самбо, І розряд.


Харківський кооперативний по праву можна назвати «школою мистецтв» – у його стінах спалахнули яскраві «зірки» талановитих студентів, які «засвітилися» на високих сценах регіону та України. Коледж став стартовим майданчиком для активних, творчих, цілеспрямованих студентів, надавши можливість взяти участь у престижних конкурсах.
Так, одинадцять років поспіль студенти стають переможцями конкурсу художньої самодіяльності серед кооперативних закладів вищої освіти «Студентські перлини – тобі, Україно!»

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Комментарии запрещены.