Студентська рада

Студентське самоврядування – перший крок до успіху.

Це надійний старт для тих, хто хоче реалізувати себе як особистість.

Активна життєва позиція,

творчість у поєднанні з цілеспрямованістю,

прагнення змінити світ на краще –

ось що об’єднує і надихає небайдужих студентів, учасників студентського самоврядування.

Кредо студентської ради коледжу – активність, творчість, наполегливість.
Чим живе і що хоче досягнути в своєму житті теперішній студент?
Щоб це зрозуміти, члени студентської ради діляться своїми планами на майбутнє.

Координатор студентської ради
Оксана Миколаївна Менткевич
викладач
Голова студентської ради
Альона Діденко
студентка групи Т-306

Академічний центр

Знання дорогоцінні як шлях до самореалізації

Ми знаємо, що на першому місці у нас – навчання, тому хочемо допомогти кожному в освоєнні навчальних предметів, протягнути руку підтримки тим, хто відстав у навчанні, а також удосконалити зв’язки між студентським і викладацьким складом, урізноманітнити і зробити їх цікавими. Але плануємо і робимо це не для звітності, ми бажаємо повною мірою здобувати необхідні знання задля опанування обраною спеціальністю і залучити до цього всіх студентів коледжу.

Творчий центр

Жити цікавим різностороннім життям

Наш коледж славиться не лише як достойний навчальний заклад – це відомий центр творчості, осередок талантів – зірок, які яскраво спалахують на концертах та зривають шалені оплески,  даруючи тепло і радість глядачам. Ми беремо участь в організації та проведенні різних заходів, генеруємо  творчі ідеї у традиційних святах. А для цього пильно стежимо за календарем, щоб не  проґавити жодного.

Ви звикли бути на виду, ви талановитий і креативний? Тоді на ваші ідеї чекає наш культурний центр – місце, що, як магніт, притягує творчих і небайдужих до мистецтва!

Соціально-побутовий центр

Чистота – це запорука здоров’я! Порядок – це принцип чистоти!

Наш коледж – сучасний навчальний заклад, тож бажаємо бачити його охайним та привабливим, щоб кожен, хто переступив його поріг зрозумів: тут живуть і навчаються небайдужі старанні студенти. Наш сектор займається проведенням оглядів-конкурсів на кращий кабінет коледжу, благоустроєм території, організацією чергувань, проведенням бесід про загальні санітарно-гігієнічні вимоги, про необхідність збереження майна.

Приєднуйтесь до нас – разом ми зробимо більше!

Центр благодійності

Жодного дня  без добрих справ!

Розділити чужий біль, підтримати та допомогти в подоланні самотності, замкнутого життя – такі принципи сповідуємо у своїй роботі і закликаємо небайдужих стати учасниками добрих справ, турбуючись про воїнів АТО, опікуючись вихованцями підшефних дитячих закладів. Якщо ви бажаєте стати учасником нашої команди, не вагайтеся, приходьте. Розкрийте свої серця тим, хто потребує вашої уваги, простих слів підтримки. Не будьте байдужими!

Центр спортивної роботи

Зі спортом по життю

Вважаємо, що спорт підвищує працездатність, сприяє кращому засвоєнню навчальних предметів, а також гартує характер, дисциплінує, дарує енергію і гарний настрій. Ми закликаємо всіх студентів до активного способу життя, відвідання спортивних секцій та гуртків, участі в змаганнях – у вас з’явиться можливість реалізувати свої фізичні здібності не тільки на спортивних майданчиках  коледжу, але й міста, країни. Хочеш стати найкращим —  не лінуйся. Спорт – це сучасно!

Прес-центр (інформаційний центр)

Хто володіє інформацією – той володіє світом

Поінформований – значить озброєний, а ми прагнемо, щоб кожен студент був поінформований про все, що відбувається в стінах рідного коледжу. Про всі цікаві події ви зможете дізнатися із підготовлених нами радіопередач, із випусків стінгазет. Спільно із бібліотекою ми залучаємо студентів до читання, обговорення та передплати газети «Вісті…». Ми не тільки допомагаємо оперативному поширенню необхідної інформації, але й отримуємо шанс стати більш дійовими та організованими.

Будемо раді вітати активних та небайдужих до наших ініціатив.

Науковий центр

Наука — це життя!

Студентське наукове товариство коледжу створено з метою широкого залучення до науково-дослідної роботи студентів всіх форм навчання. Основною метою діяльності студентського наукового товариства є: створення умов для виявлення і розвитку молодими спеціалістами своїх науково-дослідних здібностей та інтересів, підтримка в їх реалізації, а також участі у виконанні науково-дослідних робіт, програм та інших спільних інтересів.

Наша дружня команда підготувала та провела студентські науково-практичні конференції:

«Академічна доброчесність і плагіат»
«Декада самоврядування: плюси і мінуси»


Ми прагнемо вирішувати свої проблемні питання самостійно,
але з допомогою адміністрації коледжу.
Ми маємо активну позицію в житті нашого навчального закладу.
Ми здатні об’єднати навколо себе однодумців для організації спільних справ.
У нас є безліч ідей, ми енергійні, амбітні та активні!


Комментарии запрещены.