Клуб «Резидент»

Науковий пошук сьогодні стає необхідним компонентом формування високоосвіченого фахівця, невід’ємною умовою інтеграції України в Європейський освітній простір. Адже  основним завданням навчання є не просто передача знань, а створення сприятливих умов для їх творчого переосмислення, що є підґрунтям для зародження нових ідей.

Необхідність такого поєднання підтверджує діяльність фінансового клубу «Резидент», що вже багато років успішно функціонує в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі.

Керівник клубу «Резидент» —  викладач фінансових дисциплін
Рибак І.Л.

Девіз клубу:

Думаємо колективно,
Працюємо оперативно,
Сперечаємось доказово –
Це для всіх обов`язково!

 

 

Завдання клубу

  1. Формування наукового світогляду студентів, на основі дослідної роботи студентів.
  2. Розвиток творчого мислення та індивідуальних здібностей.
  3. Виховання ділової активності у студентів.
  4. Розвиток ініціативи, здатності застосовувати теоретичні знання у своїй практичній роботі.
  5. Постійне оновлення і вдосконалення своїх знань.
 1. Формування висококваліфікованих спеціалістів.

Життя клубу

Вже багато років поспіль учасники клубу «Резидент» разом зі своїми наставниками активно залучаються до реалізації головних завдань. Участь студентів у конференціях, інтелектуальних іграх, семінарах є пріоритетними формами дослідницької роботи студентів, оскільки це не лише надає студентам можливість апробації власних наукових досліджень, але й сприяє розширенню світогляду студентів, їх всебічному розвитку.

Засідання клубу дають можливість студентам поділитися своїми здобутками, обговорити нові ідеї, обмінятися думками, виступити з цікавими доповідями щодо актуальних проблем сьогодення.


Другий рік поспіль у Харкові проводиться Регіональний турнір з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації.

У турнірі брала участь команда нашого коледжу «Магнати». У складі команди: Кутько Аліса (капітан), Головкіна Поліна, Пономаренко Еля, Голубєва Надія, Капусник Яна, Клименко Ангеліна.

Команда виборола абсолютну перемогу серед всіх закладів вищої освіти, що готують молодших спеціалістів.


Щорічно ВНЗ Укоопспілки Полтавський університет економіки і торгівлі проводить науково-практичну конференцію студентів закладів вищої освіти Укоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

Головкіна Поліна, учасниця клубу «Резидент» гідно представляла наш коледж. Тема її доповіді «Криптовалюта – гроші чи сурогат?»


25 жовтня Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну радо зустрічав учасників І регіональної студентської конференції «PRACTICEFEST – 2018». Мета конференції – формування компетентностей та забезпечення конкурентоспроможності молодих фахівців на ринку праці та обмін досвідом в організації та проведенні навчальних, виробничих практик у закладах вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів.

Поліна Головкіна, студентка групи Ф-319 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», учасниця клубу «Резидент» розповіла про свої дослідження в сфері використання цифровоївалюти.


Щорічно члени клубу беруть участь у виставці творчої та дослідницької роботи. Участь у цьому конкурсі розкриває не тільки наукові здібності студентів, а й творчі таланти. Студенти, які займаються творчістю, оригінальні у спілкуванні, навчанні та здатні вносити новизну у все.


Для студентів коледжу, членів фінансового клубу «Резидент», провідні фахівці Приватбанку проводять цікаві екскурсії відділенням, розповідають студентам особливості роботи банківського працівника різних  рівнів, розкривають таємниці роботи саll-центру Приватбанку і дають можливість відчути себе працівниками центру, поспілкуватись з керівником.

  
Після екскурсії студенти отримали сертифікати «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком», які дають можливість без перешкод влаштуватись на практику в банку.


Сучасний світ неможливо уявити без фінансів. Вони забезпечують функціонування всіх сфер людського суспільства. Фінансово грамотні люди більшою мірою захищені від фінансових ризиків і непередбачуваних ситуацій. Вони відповідальніше ставляться до управління особистими фінансами. Тому в рамках проекту «Сходи до професії» керівником фінансового клубу «Резидент» була організована зустріч студентів першого курсу з керуючою відділенням №2 ПУМБ у м. Харків. Вікторія Вікторівна залюбки дала поради майбутнім фахівцям у сфері фінансів, бухгалтерського обліку,  туризму та ресторанного обслуговування.Питання про походження  й природу грошей давно привертало увагу фінансистів. Ці питання цікавлять і студентів ХКТЕК, і  для того, щоб отримати відповіді на  них, члени клубу  відвідують Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова – один з найбільших музеїв України.
Історія грошей налічує вже тисячоліття, адже гроші – це не лише еквівалент, а й носій історичної, політичної та культурної інформації про епоху, яку вони представляють. Головна мета  учасників екскурсії – дізнатися про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення.


Клуб «Резидент» завжди відкритий для нових ідей, тому завжди буде радий кожному студенту, який прагне творити, досліджувати, пізнавати й бути активною частиною світу фінансів!

Засідання клубу відбуваються в останній вівторок місяця.

Ми чекаємо на Вас!

 

Комментарии запрещены.