Клуб «Резидент»

Науковий пошук сьогодні стає необхідним компонентом формування високоосвіченого фахівця, невід’ємною умовою інтеграції України в Європейський освітній простір. Адже  основним завданням навчання є не просто передача знань, а створення сприятливих умов для їх творчого переосмислення, що є підґрунтям для зародження нових ідей.

Необхідність такого поєднання підтверджує діяльність фінансового клубу «Резидент», що вже багато років успішно функціонує в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі.

Керівник клубу «Резидент» —  викладач фінансових дисциплін
Рибак І.Л.

Девіз клубу:

Думаємо колективно,
Працюємо оперативно,
Сперечаємось доказово –
Це для всіх обов`язково!

 

Завдання клубу

  1. Формування наукового світогляду студентів, на основі дослідної роботи студентів.
  2. Розвиток творчого мислення та індивідуальних здібностей.
  3. Виховання ділової активності у студентів.
  4. Розвиток ініціативи, здатності застосовувати теоретичні знання у своїй практичній роботі.
  5. Постійне оновлення і вдосконалення своїх знань.
  6. Формування висококваліфікованих спеціалістів.

Життя клубу

Вже багато років поспіль учасники клубу «Резидент» разом зі своїми наставниками активно залучаються до реалізації головних завдань. Участь студентів у конференціях, інтелектуальних іграх, семінарах є пріоритетними формами дослідницької роботи студентів, оскільки це не лише надає студентам можливість апробації власних наукових досліджень, але й сприяє розширенню світогляду студентів, їх всебічному розвитку.

Засідання клубу дають можливість студентам поділитися своїми здобутками, обговорити нові ідеї, обмінятися думками, виступити з цікавими доповідями щодо актуальних проблем сьогодення.

Вже 14 років поспіль члени клубу  беруть участь в обласному конкурсі «Економічний брейн-ринг»,  який проходить на базі Харківського автотранспортного коледжу. Участь у конкурсі дає можливість не лише перевірити свої знання, але й отримати заряд адреналіну та позитивних емоцій. Конкурс проходить у напруженій боротьбі за перемогу. Студенти ХКТЕК завжди показують високі результати своєї роботи.

Обласний конкурс «Економічний брейн-ринг» 2016 рік.

Щорічно члени клубу беруть участь у виставці творчої та дослідницької роботи. Участь у цьому конкурсі розкриває не тільки наукові здібності студентів, а й творчі таланти. Студенти, які займаються творчістю, оригінальні у спілкуванні, навчанні та здатні вносити новизну у все.

Обласний конкурс «Економічний брейн-ринг» 2016 рік.

Щорічно члени клубу беруть участь у студентській науково-практичній конференції «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємств» серед кооперативних вищих навчальних закладів України. Це дає можливість студентам втілювати у життя власні ідеї та ініціативи, самореалізуватись на студентській науковій ниві.

Студентська науково-практична конференція «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємств»


Клуб «Резидент» завжди відкритий для нових ідей, тому завжди буде радий кожному студенту, який прагне творити, досліджувати, пізнавати й бути активною частиною світу фінансів!

Засідання клубу відбуваються в останній вівторок місяця.

Ми чекаємо на Вас!

 

Комментарии запрещены.