Клуб «Резидент»

Науковий пошук сьогодні стає необхідним компонентом формування високоосвіченого фахівця, невід’ємною умовою інтеграції України в Європейський освітній простір. Адже  основним завданням навчання є не просто передача знань, а створення сприятливих умов для їх творчого переосмислення, що є підґрунтям для зародження нових ідей.

Необхідність такого поєднання підтверджує діяльність фінансового клубу «Резидент», що вже багато років успішно функціонує в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі.

Керівник клубу «Резидент» —  викладач фінансових дисциплін
Рибак І.Л.

Девіз клубу:

Думаємо колективно,
Працюємо оперативно,
Сперечаємось доказово –
Це для всіх обов`язково!

 

Завдання клубу

  1. Формування наукового світогляду студентів, на основі дослідної роботи студентів.
  2. Розвиток творчого мислення та індивідуальних здібностей.
  3. Виховання ділової активності у студентів.
  4. Розвиток ініціативи, здатності застосовувати теоретичні знання у своїй практичній роботі.
  5. Постійне оновлення і вдосконалення своїх знань.
  6. Формування висококваліфікованих спеціалістів.

Життя клубу

Вже багато років поспіль учасники клубу «Резидент» разом зі своїми наставниками активно залучаються до реалізації головних завдань. Участь студентів у конференціях, інтелектуальних іграх, семінарах є пріоритетними формами дослідницької роботи студентів, оскільки це не лише надає студентам можливість апробації власних наукових досліджень, але й сприяє розширенню світогляду студентів, їх всебічному розвитку.

Засідання клубу дають можливість студентам поділитися своїми здобутками, обговорити нові ідеї, обмінятися думками, виступити з цікавими доповідями щодо актуальних проблем сьогодення.

Вже 14 років поспіль члени клубу  беруть участь в обласному конкурсі «Економічний брейн-ринг»,  який проходить на базі Харківського автотранспортного коледжу. Участь у конкурсі дає можливість не лише перевірити свої знання, але й отримати заряд адреналіну та позитивних емоцій. Конкурс проходить у напруженій боротьбі за перемогу. Студенти ХКТЕК завжди показують високі результати своєї роботи.

Обласний конкурс «Економічний брейн-ринг» 2016 рік.

Щорічно члени клубу беруть участь у виставці творчої та дослідницької роботи. Участь у цьому конкурсі розкриває не тільки наукові здібності студентів, а й творчі таланти. Студенти, які займаються творчістю, оригінальні у спілкуванні, навчанні та здатні вносити новизну у все.

Щорічно члени клубу беруть участь у студентській науково-практичній конференції «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємств» серед кооперативних вищих навчальних закладів України. Це дає можливість студентам втілювати у життя власні ідеї та ініціативи, самореалізуватись на студентській науковій ниві.

Студентська науково-практична конференція «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємств»

26 жовтня 2017 для студентів коледжу, членів фінансового клубу «Резидент», провідні фахівці Приватбанку провели цікаву екскурсію відділенням, розповіли студентам особливості роботи банківського працівника різних  рівенів, розкрили таємниці роботи саll-центру Приватбанку й дали можливість відчути себе працівниками центру, поспілкуватись з керівником.

 

  
Після екскурсії студенти отримали сертифікати «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком», які дають можливість без перешкод влаштуватись на практику в банку.

 

15 листопада на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» в межах «Днів фінансової обізнаності»  члени клубу «Резидент»відвідали інтерактивний воркшоп і  взяли участь у фінансовій бізнес-грі «Cash Flow». Cash flow – гра-тренінг, що змінює життя! Всі, хто грав у неї, кажуть, що навіть після однієї гри щось змінюється в сприйнятті світу. Людина, яка постійно грає в «Грошовий потік»,  впевнено користується знаннями у сфері управління особистими фінансами й розуміє закони ведення бізнесу.

Також студенти відвідали виставку «Історія грошей».

 

Сучасний світ неможливо уявити без фінансів. Вони забезпечують функціонування всіх сфер людського суспільства. Фінансово грамотні люди більшою мірою захищені від фінансових ризиків і непередбачуваних ситуацій. Вони відповідальніше ставляться до управління особистими фінансами. Тому в рамках  проекту «Сходи до професії» керівником фінансового клубу «Резидент» була організована зустріч  студентів групи Ф-120 з представником Приватбанку Мариною Гарківець, яка провела урок фінансової грамотності.

 


Питання про походження  й природу грошей давно привертало увагу фінансистів. Ці питання цікавлять і студентів ХКТЕК, і  для того, щоб отримати відповіді на  них,члени клубу  відвідали  Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова – один з найбільших музеїв України.

Історія грошей налічує вже тисячоліття, адже гроші – це не лише еквівалент, а й носій історичної, політичної та культурної інформації про епоху, яку вони представляють. Головна мета  учасників екскурсії – дізнатися про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення.

На експозиції  в музеї були представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші російської імперії, банкноти Української народної республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України.

Клуб «Резидент» завжди відкритий для нових ідей, тому завжди буде радий кожному студенту, який прагне творити, досліджувати, пізнавати й бути активною частиною світу фінансів!

 

Засідання клубу відбуваються в останній вівторок місяця.

Ми чекаємо на Вас!

 

Комментарии запрещены.