Культурно-просвітницька робота

Книжкові лабіринти, художні герої з підручників та періодики, раритетні знахідки,  фотовиставки, квести, моделі з газет та багато іншого Ви можете побачити в нашій БІБЛІОТЕЦІ. Переконайтесь!!!

 

З нагоди святкування Міжнародного дня книги та авторського права в бібліотеці Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу  читачі мають можливість  взяти участь у квестах, фотосесії серед книжкових лабіринтів та скульптур,  у благодійній акції «Подаруй книжечку сироті», переглянути виставку раритетних книжок (1832, 1884, 1897 років видання) та отримати пораду від філософа Григорія Сковороди.


Творча вітальня

Бажаєте поспілкуватися з поетами, письменниками, художниками Харківщини? Тоді Вам до нас! Але ми і бажані гості Літмузею, Обласного центру народної творчості та Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Переконайтесь!

До дня української писемності й мови до студентів завітала харківська поетеса Олена Рибка з презентацією книг для юнацтва видавництва «Віват». Подорожували не лише сторінками цікавих книжок, а знайомими і незнайомими вулицями Харкова. Рибка вдало поєднала свою розповідь про видавничі секрети й літературні екскурсії з декламуванням своїх віршів саме про наше місто.

 

Поет Іван Галушко Поет Олександр Євтушенко
Поет і прозаїк Сергій Жадан Письменник Юрій Андрухович
  Арт-художник Гамлет
  Ми у Літмузеї (студенти групи ТО-103)

До 100-річчя Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу та Всеукраїнського дня бібліотек 28 вересня на базі Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка відбулася науково-практична конференція «Стратегiя та розвиток кооперативноi освiти: вiд витокiв до сьогодення».

Конференція була інформативно й емоційно насиченою, відобразила весь шлях розвитку кооперативної освіти від 1917 року до сьогодення.

Мистецьке об’днання “Світ Арт» при бібліотеці коледжу – це аматорський театр, народна творчість і волонтерська діяльність.

Віншування на Сятого Миколая

2017-12-19_mykolaj-250Вивчаємо українські колядки.  Флешмоб  «Ой, хто, хто Миколая любить»

Андріївські вечорниці

Кусання Калити

Участь  у виставках технічної творчості студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації.

Студенти клубу «Світ Арт» продемонстрували сувенірну продукцію, а керівник клубу Менткевич О.М. провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Конкурс буктрейлерів

У День української писемності й мови (9 листораад) в актовій залі коледжу було підбито підсумки конкурсу буктрейлерів до творів української літератури, у якому взяли участь студенти 1-3 курсів.

Цей конкурс серед студентів Харківського кооперативного було проведено з метою популяризації української літератури. Викладачі Лавренко Т.В., Яровенко Т.С. разом із завідувачем бібліотеки Менткевич О.М. залучили студентів до творчого опрацювання програми з літератури, поєднавши вміння сучасної молоді працювати в улюблених відеоредакторах з необхідністю осмислення прочитаних творів.  

Учасники створили короткі відеоролики — рекламу книжок, використовуючи ілюстрації, фото, малюнки, фрагменти з екранізіцій, власні фото- та відеоматеріали. Конкурсні роботи вийшли надзвичайно цікавими і будуть корисними для всіх, хто їх перегляне: вони відтворюють зміст у яскравих фрагментах та образах, спонукають до прочитання й осмислення творів.

Конкурсні роботи високо оцінило журі, до складу якого увійшли Чепігіна Н.І. — заступник директора з виховної роботи, викладач зарубіжної літератури,
Овечкіна Л.В., — завідувач відділення, викладач української літератури,
Менткевич О.М. — завідувач бібліотеки, Шустакова Т.Б. — викладач інформатики, Баранова Т. — член прес-центру студентської ради коледжу. 

Подивитися конкурсні відеоролики:

Енеїда. Б-356


Наталка Полтавка. ТО-104


Тигролови. РО-223


Кайдашева сім’я. Ф-120


Облога Буші. РТФ-124


Лісова пісня. ОД-305


Марія. ТХ-224

Комментарии запрещены.