Підприємництво та торгівля

Працівник митної служби –
обличчя держави.

Фахівець з митної справи – ключова фігура в підприємствах торгівлі, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, у сферах посередницьких послуг, на митницях.

Практичних навичок студенти набувають у Харківській торгово-промисловій палаті, міжнародному аеропорту «Харків», контрольно-випробувальній лабораторії харчової та сільськогосподарської продукції, брокерських конторах, митницях.

Заняття у практичному середовищі

Міжнародний аеропорт “Харків” ТОВ “Нью системс АМ”

Брейн-ринг дає можливість продемонструвати набуті теоретичні знання.

Студенти разом з діловою, успішною людиною, доктором технічних наук, професором Павлом Петровичем Пивоваровим осягають таємниці харчової справи

Заняття на тему “Симбіоз теорії і практики в дії»

Майстер-клас від професіонала під час проведення навчальної практики

Комерція –
політика компромісів.

Товарознавець – джентльмен ринкової економіки, універсальний фахівець торговельної справи. Він вивчає ринок, знає потреби покупців, уміє вести переговори, знає основи маркетингу, менеджменту.

Може працювати: інспектором-товарознавцем, керівником торговельної фірми, директором магазину, торговельним агентом, завідувачем складу, брокером, біржовим агентом, інспектором з контролю якості товарів, рекламним агентом, інспектором з експорту, агентом з передачі вантажів на прикордонній станції, брокером з експортно-імпортних операцій.

Подивитися інші спеціальності >>

Комментарии запрещены.