Туризм та рекреація

Життя – це подорож,
подорож – це життя!

Туризм сьогодні є однією з найперспективніших  та найдинамічніших галузей економіи. За думкою спеціалістів,  туристичний бізнес, що пов’язаний з   роботою готелів,  авіаліній, турагенств, закладів харчування  та інших служб, орієнтованих на подорожуючих,  є  «найбільшим  роботодавцем у світі».

Тож є можливість вдало працевлаштуватися і отримати як моральне, так і матеріальне задоволення від роботи. Праця в туристичній фірмі цікава та різноманітна, ще й дозволяє  відвідати чимало країн.

Міжнародний туризм, являючись джерелом валютних надходжень, впливає на економіку багатьох країн, сприяє розвитку зв’язків між народами, взаємопізнанню їхньої історії, культури, традицій. Завдяки туризму ми збагачуємо свій культурний та духовний світ.

Фахівці зі спеціальності «Туризм та рекреація» зможуть реалізувати себе на таких посадах: турагент, менеджер внутрішнього туризму, менеджер міжнародного туризму, екскурсовод, агент туристичного бізнесу, завідувач бюро подорожей, начальник туристичної бази, туроператор, а у майбутньому – відкрити власну справу у туристичній сфері.

Практичні заняття в кабінеті коледжу «Туристична фірма»

Навчаючись за спеціальністю «Туризм та рекреація», студенти коледжу отримують  незабутні враження від  огляду культурних та історичних пам’яток Києва, Харкова, Одеси та інших міст України.

Ми подорожуємо країною

Подивитися інші спеціальності >>

Комментарии запрещены.