Ірина Васильєва

Як обрати професію свого життя і не помилитися? А як поєднати навчання з улюбленим захопленням? Ці питання постали переді мною по закінченню школи. Справа у тому, що з самого дитинства я закохана у музику. Навчалась у музичній школі, була учасницею міських та обласних олімпіад, турнірів, конференцій, брала участь у міжнародних конкурсах і фестивалях, відзначена стипендією Харківського міського голови.

Переступивши поріг коледжу, я зрозуміла, що хочу бути студенткою саме цього навчального закладу. Вирішальними у моєму виборі стали і високий рівень навчання, і активне студентське життя у коледжі.

Навчаюсь за спеціальністю «Туризм». На мою думку, ця спеціальність відкриває шлях до яскравого, насиченого життя, сповненого новими  знаннями, враженнями та емоціями.

У коледжі надзвичайно дружня атмосфера, і я одразу відчула себе «своєю». А викладачі – справжні професіонали своєї справи, завжди зрозуміють і підтримають. Коледж допомагає відкрити себе і розвинути свої таланти – у гуртках, клубах за інтересами, секторах студентської ради.

Пишаюсь тим, що я студентка Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, і з гордістю рекомендую його друзям.

Комментарии запрещены.