Валерія Карайченцева

На перший погляд здається, що обрати цікаву, перспективну професію, а ще й престижний навчальний заклад неймовірно складно. Навчаючись у школі, я й уявити не могла, що зроблю цей важливий вибір за один день, лише переступивши поріг Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу. Цей заклад вищої освіти, в якому завжди панує затишна, дружня та доброзичлива атмосфера, готує фахівців за найсучаснішими та затребуваними на ринку праці спеціальностями.

Я одразу зрозуміла, що мрію навчатися за спеціальністю «Туризм», адже робота в даній сфері дозволяє побачити багато місць неймовірної краси, відвідати численні країни і міста, постійно отримувати незабутні враження й нові знання! Вона не рутинна, а цікава і різноманітна, хоча й вимагає від спеціаліста професійних навичок, обізнаності, комунікабельності, відповідальності, емоційної стабільності та постійного самовдосконалення. Відвідавши підготовчі курси, я ще раз переконалась, що зробила правильний вибір.

Талановиті та досвідчені викладачі коледжу знають, як зробити навчання цікавим та ефективним, а конференції, семінари, екскурсії, конкурси, зустрічі з професіоналами мотивують студентів впевнено йти до своєї мети.

У Харківському кооперативному вирує студентське життя! Завдяки різноманітним заходам, гурткам, клубам за інтересами студенти не знають, що таке нудні будні, а розвивають свої таланти та втілюють мрії в життя.

Я переконана, що високий рівень знань та практика, яку студенти проходять не лише в Україні, але й у Туреччині, обов’язковою допоможуть підкорити вершини обраної професії та побудувати успішну кар‘єру!

Обов’язково завітайте до коледжу, адже, можливо, саме тут на вас чекає квиток у щасливе майбутнє!

Комментарии запрещены.