Дар’я Шаптала

Найкращу освіту може надати лише сучасний навчальний заклад, який славиться своєю історією, традиціями, має гарну репутацію. Тому за рекомендаціями знайомих я відвідала Харківський кооперативний торгово-економічний коледж у День відкритих дверей. Перші мої враження – доброзичлива атмосфера, привітні викладачі та студенти, світлі, просторі аудиторії.

Зараз я навчаюсь на другому курсі – відкриваю для себе професійні таємниці обраної спеціальності «Облік та оподаткування». Вважаю, що ця спеціальність є престижною та необхідною на сьогоднішній день. Бухгалтерський облік називають мовою бізнесу. І це справді так. Адже жодне підприємство не може обійтися без послуг висококваліфікованого спеціаліста з бухгалтерського обліку.

Навчання у коледжі дає мені відчуття свободи, незалежності, усвідомлення правильності зробленого вибору, і найголовніше – знання для подальшої самореалізації та розвитку. Із задоволенням беру участь у професійних заходах,  конкурсах, студентських конференціях, оскільки це збагачує мій досвід.

Сьогодні вже і я можу рекомендувати своїм знайомим наш коледж.
Обираючи освіту в ХКТЕК , ви інвестуєте  своє майбутнє!

Комментарии запрещены.