Катерина Бабиніна

Я – людина, яка вірить у долю, адже саме завдяки долі в моєму житті відбуваються дивовижні речі. Значною переміною для мене стало навчання в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі.

Серед багатьох навчальних закладів Харківщини я обрала коледж, який допомагає не тільки отримати гарну освіту, але й відкрити в собі безліч талантів, втілити у життя найсміливіші мрії та сподівання. Окрім ґрунтовних професійних знань, мій коледж забезпечує мене вірою в себе, і я впевнена, що це – запорука успіху.

Починаючи від моменту, коли зайшла до приймальної комісії, і до сьогоднішнього дня, я жодного разу не пожалкувала, що стала студенткою саме ХКТЕК і навчаюсь за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність».

Навчаючись на другому курсі, переконуюсь, що обрана спеціальність – одна з кращих на сьогоднішній день і затребувана на ринку праці. Головне – не лінуватися і докладати максимум зусиль для отримання потрібних знань. Адже тільки справжній професіонал зможе реалізувати у майбутньому всі свої амбітні плани.

Комментарии запрещены.