Ангеліна Клименко


Перш ніж обрати спеціальність, я довго розмірковувала, шукаючи саме ту, яка буде для мене цікавою та перспективною. Мені вдалося підшукати те, що задовольнило ці вимоги – це спеціальність «Оціночна діяльність».

На перший погляд праця оцінювача не дуже примітна, але надзвичайно важлива. Присутність фахівця-оцінювача необхідна скрізь: під час продажу квартир, оренди приміщень, оцінці земельних ділянок, оцінці завданих збитків тощо. Ця професія все більше користується попитом на ринку праці. Важливо і те, що досвідчені фахівці можуть розраховувати на достойну заробітну плату – спеціаліст з оціночної діяльності зможе не тільки забезпечувати себе та родину, але й заощадити кошти для приватної діяльності.

Який має бути майбутній оцінювач? Перш за все, серйозною та відповідальною людиною, яка займається виконанням своїх професійних обов’язків у банках, оціночних бюро, ломбардах, страхових компаніях.

Серед навчальних закладів нашого регіону лише Харківський кооперативний торгово-економічний коледж готує спеціалістів з оціночної діяльності – тому я і обрала саме його.

Комментарии запрещены.