Дар’я Афанасьєва

Ще навчаючись у дев’ятому класі, я з батьками вирішила, що буду навчатися в коледжі. Відразу виникло питання: «В якому саме?». Ми відвідали декілька навчальних закладів, жоден з яких не викликав бажання залишитися. За порадою подруги я відвідала День відкритих дверей у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі. Цього дня я вирішила, що хочу здобути освіту саме у цьому навчальному закладі. На такий вибір вплинуло багато причин: потужна матеріально-технічна база, цікава програма навчання, кваліфікований педагогічний колектив, доброзичливий директор коледжу – Вініченко Катерина Петрівна, з перших слів якої було зрозуміло, що вона живе коледжем, його студентами та робить все для їх комфортного навчання!

Зараз я вже навчаюся на ІІІ курсі за спеціальністю «Виробництво харчової продукції». Мені дуже подобається навчатися, для цього викладачами та адміністрацією створена неймовірно дружня атмосфера, яка нагадує другий дім. У нас проводиться дуже багато різноманітних заходів: екскурсій, майстер-класів, квестів, конкурсів, тижнів спеціальностей, концертів, що допомагає не лише цікаво проводити час, але й проявити себе, показати свої знання, вміння, таланти.

За успіхи у навчанні мене нагородили срібною медаллю та відзначили щомісячною стипендією міського голови. Я жодного разу не пошкодувала про те, що обрала наш коледж та цю спеціальність! Маю надію, що у майбутньому досягну успіхів у своїй майбутній професії та черговий раз скажу «дякую» нашому навчальному закладу і з сумом буду згадувати роки, що так швидко промайнули у коледжі!

Комментарии запрещены.