Клуб «Ерудит»

На базі циклової комісії гуманітарних дисциплін в коледжі працює клуб «Ерудит».

Керівник клубу — Неонета Ольга Володимирівна

Завдання клубу:

  • забезпечення інтелектуального розвитку особистості;
  • формування позитивних якостей та навичок спілкування студентської молоді;
  • створення умов для індивідуальної та колективної діяльності студентів.

 

 

 

 

 

 

З найактивніших студентів коледжу сформована команда «Слобожанці».

Життя клубу

На засіданнях клубу команда активно працює над питаннями Всеукраїнського Вістянського турніру ерудитів, який проводить газета «Вісті центральної спілки споживчих товариств України». Також студенти займаються дослідницькою роботою де розглядають та вивчають:

  • традиції та звичаї українського народу та Слобожанського краю;
  • внесок прадідів у перемогу  в роки Другої світової війни;
  • походження назв вулиць міста Харкова;
  • історію Харківської кооперативної освіти

Ерудити організовують та проводять екскурсії  видатними місцями нашого краю, беруть участь у виставках творчих робіт студентів коледжу.

Керівник  клубу «Ерудит» — Ольга Володимирівна за підтримки Юрія Дмитровича Яковенка, голови Правління Спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини», організовує та проводить інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?» серед студентів коледжу та гостей ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Харкова. У кожній грі учасники показують свої знання, ерудицію, логічне та креативне мислення.

Команда «Слобожанці» у 2015 році здобула перемогу в заочному етапі Всеукраїнського Вістянського чемпіонату ерудитів під патронатом газети «Вісті…» та була запрошена на фінальну гру до міста Львова, де посіла четверте місце. Під час поїздки студенти мали можливість погуляти  одним з найстаріших міст України та познайомитися з його історією.

У 2016 році  «Слобожанців»  на фінальну гру гостинно запросило місто Чернівці. За приз кооперативного тижневика боролися студенти Приходько Юлія, Лутай Юлія, Шнурко Катерина, Кущій Анна, Лук`янов Роман, Алієв Руслан та Карнаухов Дмитро. В напруженій боротьбі «Слобожанці» вибороли 1-е місце.

 

Студенти отримали величезне задоволення від спілкування з учасниками гри з інших міст України та від екскурсій  мальовничими куточками міста Чернівці.

У 2017 році в м. Хмельницькому відбулася чергова фінальна гра серед студентських команд кооперативних навчальних закладів на приз газети «Вісті…».

Цього року склад команди «Слобожанці» поповнили студенти другого і першого курсів. За приз кооперативного тижневика боролися Лук`янов Роман, Воронкін Нікіта, Приходько Юлія, Лутай Юлія, Шнурко Катерина, Кущій Анна, Шияненко Катерина.

 

У фіналі зустрілися вже досить досвідчені і сильні команди, але «Слобожанцям» знову вдалося здобути 1-е місце та продемонструвати високий рівень знань, злагоджену командну роботу, вміння швидко та оригінально мислити.

Найкращі представники клубу «Ерудит» Воронкін Нікіта, Гладуш Євгеній, Шияненко Катерина в листопаді 2017 року взяли участь у турнірі з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» між профспілковими організаціями Харківської області. Студенти поповнили склад команди «Кооператори» Спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини».

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

За результатами гри команда «Кооператори» посіла ІІІ місце.

Щиро вітаємо учасників та зичимо їм подальших успіхів і перемог!


Кращі команди клубу: «Магнати» – студенти третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Фантастична п’ятірка» та «Шосте відчуття» – студенти першого та третього курсу спеціальності «Туризм» — 23 березня 2019 року взяли участь у встановленні рекорду України з одночасної гри у «Що? Де? Коли?».

 


Робота клубу «Ерудит» у Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі спрямована  на всебічний розвиток інтелекту, креативності майбутніх фахівців.

Чекаємо нових учасників!

Запрошуємо усіх охочих!

Приєднуйтеся!

Спробуйте — і вам це сподобається!

 

Комментарии запрещены.