24 лютого 2017 року на базі Харківського державного автотранспортного коледжу відбулася XVI науково-методична конференція педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області за темою: “Удосконалення освітнього процесу на основі інформаційно-комунікаційних технологій».
Застосування інформаційно-комунікаційних технологій викладачами в освітньому процесі – потужний інструмент, необхідний для підготовки висококваліфікованого фахівця. Саме ця науково-методична проблема зібрала більш як 200 учасників — викладачів коледжів та технікумів Харківської області.
Викладачі нашого коледжу підготували до конференції експозицію для виставки навчально-методичних матеріалів.
У роботі пленарного засідання із яскравою доповіддю виступила наш директор Вініченко К.П.
У роботі секцій взяли участь викладачі Скиба А.О., Кащавцева Л.Г., Іванчук С.І., Москаленко О.В.
Плідна участь у роботі конференції всього педагогічного колективу коледжу та окремих його викладачів була відзначена Сертифікатами.
Вітаємо всіх учасників науково-практичної конференції та бажаємо творчих успіхів!
Методист ХКТЕК
Аліна Олександрівна Скиба