ХVІІ науково-практична конференція


23 лютого 2018 року на базі Харківського  машинобудівного  коледжу відбулася ХVІІ науково-практична конференція педагогічних працівників ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Харківської області «Ефективне студентське самоврядування – запорука успіхів в освіті та вихованні».

Тема конференції надзвичайно актуальна, адже з розвитком демократії в Україні та зростанням суспільної свідомості молоді активізувалася участь студентів у всіх сферах діяльності ЗВО. Проблема підвищення ефективності студентського самоврядування зібрала більш як 240 учасників — викладачів  та студентів коледжів і технікумів Харкова й області.

У ході пленарного засідання з доповіддю виступила наш заступник директора з виховної роботи та безпеки життєдіяльності студентів Наталія Іванівна Чепігіна, яка потім  очолила роботу однієї з секцій — була спікером засідання. 

У роботі секцій взяли участь викладач Менткевич Оксана Миколаївна та голова студентської ради Бабиніна Катерина з доповіддю «Студентське самоврядування як дієвий інструмент для поліпшення соціально-психологічного клімату у студентському середовищі».

Усі учасники були відзначені сертифікатами.

 

Комментарии запрещены.