Анатолій Звонарьов


Протягом життя кожна людина постійно робить вибір, в якому їй вкрай важливо не помилитися. Коли переді мною постало питання вибору майбутньої професії, я завітав на День відкритих дверей до Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, і мені тут дуже сподобалося. Навчання у коледжі має безліч переваг: високий рівень організації навчального процесу, цікаві теоретичні та практичні заняття, доброзичлива атмосфера, потужна матеріально-технічна база, престижні бази практики, багато виховних, розважальних і культурних заходів.

Зараз я навчаюся на третьому курсі за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа». У майбутньому хочу працювати на посаді адміністратора елітного закладу ресторанного господарства. Адміністратор організовує роботу персоналу, контролює якість обслуговування, вирішує можливі конфліктні ситуації і створює гарний настрій відвідувачів.

Для того, щоб стати хорошим адміністратором, я здобуваю освіту, отримую нові професійні знання, набуваю досвіду роботи під час проходження практики та у свій вільний від навчання час, розвиваю організаторські навички, виконуючи обов’язки старости групи. Переконаний у правильності свого вибору і здійсненні мрії.

Комментарии запрещены.