Дарина Лавріщева

Після закінчення школи кожний абітурієнт починає самостійне життя, обирає свій професійний шлях. Однак не завжди відразу розумієш, яку професію слід обрати.

Визначаючись із закладом освіти, я звернула увагу на Харківський кооперативний торгово-економічний коледж, оскільки чула про нього багато позитивних відгуків від знайомих, які вже закінчили навчання і знайшли свій шлях у житті.

Коли я завітала на День відкритих дверей, відразу зрозуміла, що коледж – це те місце, де я зможу здобути найкращу освіту за обраною спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Майбутній фінансист повинен мати аналітичний склад розуму, стратегічне мислення, бути відповідальним, уважним, рішучим, вміти ризикувати. Саме такі риси виховують у майбутніх фінансистів викладачі циклової комісії економіки та інформаційних технологій, надаючи фундаментальні знання з економічних та фінансових дисциплін, банківської справи, податкової системи. Все це в сукупності, на мою думку, забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців у фінансовій галузі та надає широкі можливості для працевлаштування.

Комментарии запрещены.