Олександр Голубятніков

Чому я обрав свою спеціальність? У голові кожного миттєво промайнуть наступні відповіді: обрали батьки, за компанію з товаришем, порадили знайомі тощо. Серед таких думок промайнула і моя. Після школи я замислився, ким хочу стати. Вирішив обрати таку професію, яка б не просто подобалася, а й відповідала моєму внутрішньому світові. Таким чином, мій вибір зупинився на спеціальності «Харчові технології», оскільки робота за даною спеціальністю дає можливість дарувати людям смак, красу та користь водночас.

Чому я обрав саме цей коледж? Визначившись із спеціальністю, я вирішив, що треба обрати гарний заклад освіти. Декілька днів пошуків у мережі «Інтернет» і я потрапив на сайт Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу. Після його перегляду я зрозумів, що хочу стати частиною життя, яке вирує в коледжі. І не пожалкував, бо саме тут зміг реалізувати себе: староста групи, учасник художньої самодіяльності та громадського життя коледжу, ведучий багатьох святкових заходів…

А ще з перших днів навчання мене вразило ставлення до студентів адміністрації та викладачів, яке виявляється не тільки у бажанні навчати новому, а й у щоденній підтримці у самовираженні та саморозвитку кожного студента. Дякую нашому коледжу за те, що допомагає стати справжнім фахівцем та всебічно розвиненою особистістю.

Комментарии запрещены.