Програма закордонного стажування в Туреччині — 2022

Шановні студенти ХКТЕФК!

Представники компанії Maxximum пропонують вам узяти участь у новій програмі закордонного стажування.

Це унікальний шанс отримати непересічний досвід роботи в кращих готельних комплексах Туреччини, подорожувати країною та вивчати іноземні мови, зустріти нових друзів та розширити свій кругозір, а також заробити за період стажування від 2500$.

Читати далі

Розширюємо межі навчального процесу

Проходять роки, десятиліття, віки, люди забувають дати війн і революцій, але день, коли людина подолала земне тяжіння й підкорила космос, будуть пам’ятати завжди.  Студенти групи ТМ-193, відвідавши  Харківський планетарій, побували в прекрасному музеї космонавтики, де багато експонатів присвячено ракетобудуванню, оскільки Харків є одним із центрів ракетобудування не лише України, а й усього колишнього Радянського Союзу.

Читати далі

Питання охорони праці та безпеки життєдіяльності – під контролем

 

Проведено чергове навчання та перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників Харківського кооперативного торгово-економічного фахового коледжу.

Читати далі

Андріївські вечорниці

Здається, сучасну молодь уже нічим не здивуєш. А от і не так! Кожного року в Харківському кооперативному торгово-економічному фаховому коледжі проходять  Андріївські вечорниці для студентів-першокурсників, і вони завжди дивуються розмаїттю зимових свят.

Читати далі

Призерка Радіодиктанту -2021

9 грудня в ефірі Українського радіо оголосили імена переможців Радіодиктанту національної єдності, серед яких і викладачка української мови Харківського кооперативного Тамара Лавренко. Щиро вітаємо переможницю, бажаємо натхнення та успіху в прищепленні любові до рідного слова нашим студентам!

Студентська конференція «Життя в стилі ЕКО»

09 грудня 2021 року ХКТЕФК проводить науково-практичну студентську екологічну конференцію «Життя в стилі ЕКО» серед закладів фахової передвищої освіти Харківської області.

Шановні колеги та студенти, просимо вас ознайомитися з матеріалами учасників конференції за посиланням.

 

 

День волонтера

З нового навчального року волонтери  Харківського кооперативного торгово-економічного фахового коледжу активно співпрацюють з різноманітними організаціями: ВГ «Берегиня» (плетіння сіток для українських воїнів), ВО «Будуємо Україну Разом», БО «Трохи вогню», ГО «Бачення розмовою». Читати далі

Заняття майбутніх фінансистів з працівниками банку

Депозит – найпростіший, зрозумілий і доступний інструмент для зберігання та примноження заощаджень. В усіх тонкощах відкриття депозиту, в особливостях умов розміщення коштів на депозитному рахунку студентам груп Ф-359 та Ф-359а допомогли розібратися фахівці банку ПУМБ.

Читати далі

Мрії поруч

Студенти спеціальності «Туризм» III та IV курсу були запрошені на зустріч з туристичним оператором Anex Tour та представниками готелю преміум-рівня «Lujo Bodrum 5*», що проходила в готелі «Kharkiv Palace» і стосувалася  набору персоналу на літній сезон 2022 року.

Читати далі