День відкритих дверей

02 лютого 2019 року

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж,
володар почесного звання МОНУ «Лідер сучасної освіти»,
гостинно запрошує на День відкритих дверей

Початок о 10-00

Саме для Вас, дорогі випускники, старшокласники та батьки, ми підготували спеціальну програму, яка відкриє усі тонкощі навчання у нашому навчальному закладі.

Детальніше…

Семінар-тренінг для студентів з безпеки життя

14 грудня в актовій залі коледжу для студентів першого курсу було проведено семінар-тренінг з безпеки життєдіяльності, зокрема, під час зимових канікул.

Заступник директора з виховної роботи та безпеки життєдіяльності Чепігіна Н.І. залучила першокурсників до бесіди про безпеку під час зимових свят, звернувши особливу увагу на правила поведінки в місцях скупчення людей та на небезпеку самостійного використання піротехнічних засобів.

Викладачі Чередніченко Н.М., Шершнева А.М. провели лекцію-презентацію «Безпека на дорозі». Присутні  взяли участь в  інтерактивній бесіді «Причини, що призводять до ДТП з пішоходами».

Медичний працівник Балакіна М.А. провела семінар-практикум «Важливість надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Студенти групи РХ-129 Богданов Дмитро, Омельченко Кирило, Макаренко Микита, Шовкун-Касянчук Іван, Петрова Анастасія, Кристофорова Росіна, Кожуріна Аліна  вправно демонстрували, які заходи домедичної допомоги можуть врятувати постраждалим здоров’я й життя.

Зима прийшла! Андріївські вечорниці в ХКТЕК

Добігає кінця І семестр, атестація, заліки, іспити… Все це неймовірно виснажує та напружує викладачів і студентів. Щоб підняти  настрій та набратися наснаги, влаштуйте Андріївські вечорниці!

Читати далі

Перемога в ІІ Регіональному турнірі з фінансової грамотності

 

Ось і добіг до свого завершення ІІ Регіональний турнір з фінансової грамотності на кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

Читати далі

Профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками


28 листопада  викладачі Кудайнетова Т.А. та Стельмах Н.В. разом зі студентками груп Ф-319, Б-357, ТХ-324, РО-323  зустрілися з учнями випускних класів у Харківській загальноосвітній школі  I-III ступенів №140 . Читати далі

День вшанування пам’яті жертв голодомору

Ми пам’ятаємо.
Ми – сильні.

23 листопада в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі почалася низка заходів, метою яких є вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні.

Читати далі

Тиждень спеціальностей: навчися бути кращим змолоду


З 19 по 23 листопада циклова комісія харчових технологій та ресторанного бізнесу провела низку заходів, котрі склалися у справжнє професійне свято для студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» під гаслом «Навчися бути кращим змолоду».

Читати далі