Барви осені у «Фельдман-Екопарку»

Барви осені у
З 12 по 19 жовтня для студентів-першокурсників та їх викладачів було організовано екскурсії до «Фельдман-Екопарку», які посеред робочих буднів стали  подорожжю в  справжню осінню казку.

Читати далі

Рівняйся на найкращих. Досягай мети, перемагаючи


Багаторічну успішність Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, флагману освіти, підтверджують успішні випускники, досягненнями яких ми пишаємося. Їх імена занесені на історичну Дошку пошани як яскравий приклад для тих, хто нині здобуває освіту, необхідну для майбутньої професії та престижної роботи.

Читати далі

Виховуємо громадянина


До Дня українського козацтва та Дня Захисника України, яке святкується 14 жовтня, в актовій залі коледжу було проведено спортивно-патріотичне свято «Козацькі розваги» під гаслом «Козацькому роду нема переводу».

Читати далі

Вибори директора – наш шлях у майбутнє


3 жовтня 2018 року в коледжі відбулися вибори директора.

У виборах взяли участь штатні науково-педагогічні та педагогічні працівники, виборні представники з числа інших штатних працівників та студентів коледжу.

Читати далі

Зі Всесвітнім днем туризму!

2018-09-27_tur-150Туризм – це життя, це рух,
це здоров`я, це настрій.

Незабутньо відзначили  Всесвітній день туризму студенти другого курсу  спеціальності «Туризм» Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Читати далі

Конкурс на зайняття посади директора ХКТЕК

Правління Харківської спілки споживчих товариств «Кооперація Харківщини» оголошує конкурс на зайняття посади директора Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу.

Читати далі

Заняття на виробничому підприємстві «Склолюкс»

Без прикладів неможливо
ні правильно 
вчити,
ні успішно вчитися.

Луцій Юній Модерат Колумелла

 Знову для студентів Харківського кооперативного гостинно відчиняє  двері виробниче підприємство «Склолюкс».

Читати далі