Виховна година з шоколадним присмаком

Студенти групи Т-305 разом з куратором групи Кухтіною І. М. провели виховну годину на тему «До країни солодощів» у першому фірмовому кондитерському магазині «Ведмедик».

Майбутні фахівці в галузі туризму відвідали магазин «Ведмедик», якому виповнилося 120 років. До сьогодні тут так само, як і в 1900 році: висока стеля з витонченими люстрами, старовинна ліпнина, дерев’яні шафи, прикрашені позолотою та дзеркалами, вітрини, заставлені великими пірамідами коробок з цукерками. Магазин досі залишається солодкою візитівкою міста Харкова.

Студенти дізналися про історію магазину фабрики Жоржа Бормана, також ознайомилися з рекламними ходами, які застосовували на серійних етикетках, а найцікавішою для студентів була інформація про випуск серії шоколадок «Географічний атлас».

Вся інформація для студентів спеціальності «Туризм» буде актуальною та корисною при складанні авторських екскурсій рідним містом.

«Ми пишаємося рідним Харковом та історією міста», — підсумовує побачене Гуртовенко Аня.

«Я отримав незабутні враження від історичної пам’ятки міста, а саме магазину «Ведмедик», — додає Долгополов Єгор.

«Цукерки, льодяники, шоколадки, тістечка цієї індустрії солодощів  здатні подарувати задоволення найвимогливішому гурману»,  — впевнена Рикова Ксенія.

І.М.Кухтіна