«Знайомтесь, це-ми!»

Новий 2020-2021 навчальний рік розпочато! І за чудовою традицією в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі відбувся концерт-презентація «Знайомтесь, це — ми!»

І хоч карантин вніс свої зміни у формат проведення заходу, яке відбувалося в цьому році  протягом двох днів,  п’ять груп першокурсників по-справжньому відчули, що їм пощастило стати частиною великої колежанської команди. Саме цей захід розкриває всі особливості навчання та відпочинку справжнього студента ХКТЕК. Представники студентської ради, викладачі, активні учасники клубів за інтересами та випускники коледжу (Коваль Аліна та Шемчук Максим)  запросили нове поповнення активно долучатися до нашого цікавого життя.

Із вітальним словом  до студентів нового набору звернулася директорка коледжу Катерина Петрівна Вініченко, побажавши всім впевненості у своїх силах, терпіння й наполегливості. Урочистості заходу додало нагородження студентів. Так, Карайченцева Валерія відзначена грамотою  за перемогу у фінальному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Овчаренко Ірина нагороджена грошовою премією та дипломом за перемогу у конкурсі «Кращий студент з профорієнтаційної роботи».

Найбільше емоцій викликала творча частина заходу. Найактивніші старшокурсники продемонстрували свої таланти та запросили нове покоління студентів до творчої колежанської родини!

Першокурсники! Бажаємо Вам успіхів і натхнення!
Нехай студентські роки стануть дійсно найкращою порою
у Вашому житті!

О.В. Неонета