Молода людина року – 2020


Студентка Харківського кооперативного Вікторія Покотило стала переможницею районного етапу міського конкурсу «Молода людина року – 2020».

Яка ж вона, наша переможниця? Народилася дівчина 31 січня 2003 року. Як згадує мама, того дня була надзвичайна заметіль, і вона якнайкраще відображає характер Вікторії — стрімкий, рішучий. «За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити свої думки, які назавжди змінять твоє життя», — впевнена ця сміливиця.

smart

Уже в 3 роки Віка любила бути в центрі уваги, тому охоче виходила на сцену, беручи  участь у конкурсах та урочистих заходах сільського  і  районного рівнів.

Активною Вікторія була не лише у творчості, а й у навчанні, і це підтверджено свідоцтвом  про базову середню освіту з відзнакою.

З дитинства Вікторія тримала активну позицію  в справі розвитку рідного села, а з  перших днів навчання в коледжі влилася в насичене студентське життя. Вона бездоганно виконує обов’язки старости групи, очолює науковий центр  студентської ради й студентське радіомовлення, успішно працює в складі академічного та благодійного центрів.

Саме Вікторія запровадила і втілила у життя проєкт «Ти — Українець!»,  мета якого — популяризувати українську мову серед студентів, виховувати патріотизм.

Бажаємо нашій переможниці, активістці, старості та відмінниці подальших успіхів, нових звершень та досягнень.

Ця перемога ще раз підтверджує , що в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі навчаються  найкращі студенти!

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.