Ціна протистояння

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Цього дня вшановуємо пам’ять  тих, завдяки кому змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності,  захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Студенти Харківського кооперативного вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, відвідавши виставку в Історичному музеї імені М.Ф. Сумцова «Ціна протистояння», де мали можливість побачити фотографії та особисті речі учасників протистояння на Майдані.

Особливу зацікавленість студенти проявили до експозиції, присвяченої харків’янам, які проявили відвагу, самовідданість та силу духу під час драматичних подій – Героям України Владиславу Зубенку, Євгенію Котляру і  Юрію Паращуку.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін