До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

До 150 річчя від дня народження Лесі Українки в Харківському кооперативному торгово-економічному коледжі проведено низку заходів.

У читальному залі бібліотеки відкрито виставку «Репресовані родичі Лесі Українки».

Напередодні Дня закоханих з групою ФХ-160 проведено виховну годину «Лесині любові».

Відбулася зустріч студентів з поеткою Оленою Пилипенко, яка натхненно розповідала про своє захоплення Лесиною творчістю та презентувала присвячений поетесі власний вірш.

Бібліотекар Оксана Миколаївна Менткевич презентувала книгу Наталки Малетич «Леся. Мандрівний клубочок», на сторінках якої бачимо не офіційний портрет великої поетки, а живу людину з надзвичайно багатим внутрішнім світом.

Студенти коледжу  взяли участь у флешмобі #мояЛесяУкраїнка, #Харківщина_вітає_Лесю_Українку,  де читають Лесині листи й уривки з драматичних творів.

Без сумніву, постать Лесі Українки нікого не залишає байдужим, про її життя і творчість можна говорити нескінченно. Тому протягом року наші викладачі та студенти будуть долучитися до різних проектів, присвячених письменниці.