Екскурсії з культурології

Початок березня виявився насиченим та цікавим. Студенти груп спеціальності «Готельно-ресторанна справа»  другого та третього курсів відвідали організовані викладачем Чумак Н.В.  екскурсії, які сприяли поглибленню набутих знань з дисципліни «Культурологія».

Під час екскурсії до Свято-Покровського монастиря, яка проводились для студентів третього курсу в рамках тем «Духовна культура» та «Основи християнського вчення», студенти піднялись на дзвіницю, прослухали цікаву розповідь насельника монастиря о. Нафанаїла про історію утворення та відродження монастиря, про життя християнина та християнські цінності.

Студенти ознайомились з устроєм храму, значенням ікон та християнських таїнств. У подальшому бесіда продовжилась у духовному-просвітницькому центрі «Фома», де в дружній  атмосфері за чашкою чаю о. Богдан відповів на всі хвилюючі питання.

Для студентів другого курсу було проведено екскурсію до Харківського національного університету імені В. Каразіна. Навчальний центр «ЛандауЦентр» порадував студентів новими експонатами та можливістю доторкнутися до винаходів технологічної культури.

Характер цієї екскурсії був більш розважальним, але, сподіваємось, що ознайомлення з досягненнями науки та техніки буде сприяти мотивації до навчання та пошуку істини.

Бажаємо вам успіхів, шановні студенти,
і радості нових придбань у сфері духовної культури та науки!

Циклова комісія гуманітарних дисциплін