Перемога у фінансовому батлі

24 березня Харківський кооперативний коледж долучився до святкування Всесвітнього тижня грошей: команда коледжу «Нова генерація» під девізом «Творимо себе — творимо Україну»  взяла участь в інтелектуальній грі «Фінансовий батл».

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Це тиждень, коли в різних країнах світу проходять уроки, лекції, воркшопи, майстер-класи, змагання й конкурси задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління. Команда майбутніх фінансистів Харківського кооперативного — Пастернак Вікторія, Глушко Вікторія, Грішина Анна, Огай Уляна, Хозєєва Поліна, Юрченко Дар`я — випробували себе у непростому професійному батлі.

Гідним суперником стала команда «Меркурій» Полтавського університету економіки і торгівлі.

Організатор конкурсу — Полтавський університет економіки і торгівлі.

Дівчата,  котрі увійшли до складу команди коледжу, не просто майбутні фінансисти, а й активні, креативні, талановиті особистості — знавці фінансової справи, поціновувачі літератури, іноземних мов, театру, активного відпочинку.

Конкурс складався з різних завдань, під час виконання яких студенти могли проявити свої фінансові знання, швидкість мислення, логіку та креативний підхід до вирішення поставлених задач. Окрім цього, дівчата продемонстрували силу командного духу, згуртованість. Керувала і приймала остаточне рішення капітан команди – Вікторія Пастернак.

В запеклій боротьбі команда «Нова генерація» виборола І місце.

Вітаємо дівчат-переможцниць!

Вітаємо команду «Меркурій»!

Не зупиняйтесь на досягнутому! Підкорюйте нові висоти! Бережіть себе, бережіть свої гроші!

Дякуємо організаторам конкурсу, Полтавському університету економіки і торгівлі, за чудову насичену гру.

І.Л. Рибак