Харків – місто любові

Любов виникає з любові.
Коли хочу, щоб мене любили,
я сам перший люблю.
Григорій Сковорода

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. Це свято романтики, ніжності, любові та теплих почуттів. Для кожного він особливий. Адже саме в цей день варто відірватись від сірих буднів і згадати про теплі  почуття, які змушують людей робити великі подвиги.

В цей день студенти першого курсу спеціальностей  «Туризм» та «Фінанси, банківська справа та страхування» дізналися  багато цікавої інформації про історію свята, а також здійснили онлайн-подорож романтичними місцями Харкова – «Харків – місто любові». Сквер «Стрілка», фонтан Дзеркальний струмінь, площа Архітекторів з пам`ятником Закоханим, скрипаль на даху і ще багато інших місць розкрили свої романтичні історії та легенди кохання.

Також студенти  переглянули відео «День святого Валентина в різних країнах» та взяли участь у вікторині,  збільшивши свої знання про традиції відзначання свята закоханих у світі.

Попри суперечки, чи є традиційним День святого Валентина в Україні, а чи запозиченим з інших країн, студентам воно подобається тим, що є привід порадувати ніжними словами й милими подарунками своїх коханих та просто радіти спілкуванню з тими, хто поряд.

Ольга Неонета